KDYŽ SE VÁŠ KONÍČEK NA MATEŘSKÉ ZMĚNÍ VE VAŠI VLASTNÍ CESTU

KDYŽ SE VÁŠ KONÍČEK NA MATEŘSKÉ ZMĚNÍ VE VAŠI VLASTNÍ CESTU

KDYŽ SE VÁŠ KONÍČEK NA MATEŘSKÉ ZMĚNÍ VE VAŠI VLASTNÍ CESTU

KDYŽ SE VÁŠ KONÍČEK NA MATEŘSKÉ ZMĚNÍ VE VAŠI VLASTNÍ CESTU. OBLÍBENÁ BLOGERKA, MODERÁTORKA A KUCHAŘKA VENDULA ŠPETLÍKOVÁ.

Vendy se pro své fanoušky stala jejich osobní kuchařkou, rádkyní, pomocnicí a osobností, kterou obdivují, ztotožňují se s ní a s jejím přístupem k životu a rádi se nechají inspirovat jejím vařením a pečením.

Vendy, jak ji všichni oslovují, za svou kariéru ušla již dlouhou cestou, která ji přinesla nejen známost mezi českými hospodyňkami, ale také všechny inspiruje úžasnými českými pokrmy a radami, jak na ně.

 

Vendy je se svým přístupem v dnešní době ojedinělá. Je to normální mladá maminka dvou dětí, která ráda vaří a peče. Navíc šla svou vlastní cestou, takže vaří jednoduše, z dobře dostupných surovin a nejvíce klasická česká jídla. Všechny fotografie receptů fotí sama ihned po jejich uvaření či upečení, takže pokrmy na fotkách vypadají tak, jako ve skutečnosti, a to hospodyňky oceňují.

Její současná aktivita je úzce propojena s českými výrobci, kterým pomáhá s propagací jejich kvalitních produktů, které sama vyzkoušela a může je dále doporučovat. Také neustále hledá nové firmy, které jsou v českých rukách a které stojí za to doporučit. To je vždy spojeno i s osobní návštěvou, aby se přesvědčila o kvalitě výroby a vedení firmy a hlavně pak sama jednotlivé produkty vyzkouší ve svých receptech.

Vendy již vydala svou vlastní tištěnou kuchařku Vaříme s Vendy!, která se s úspěchem prodává ve většině našich knihkupectví, na internetu, ale i v Globusu. Stará se o svůj portál a stránky na sociálních sítích, a také připravuje vlastní pořad.

 

Pro Vendy je ale nejdůležitější v této její cestě rodina. Nejen, že ji pomáhá a podporuje, ale bez jejich pomoci by dnes svou cestou jít nemohla. A to se týká i fanoušků, kteří jí nejen podporují, ale také milují její recepty a pomoc při jejich vaření a pečení.

Sledujte i nadále příběh Vendy, sousedky od vedle, která chce ostatním ukázat, že české firmy a jejich výrobky mají v naší domácnosti své místo, a že vařit a péct se dá kvalitně, z dostupných surovin, a po česku!

Více o Vendy na: www.varimesvendy.cz, www.facebook.com/varimesvendy.cz