Kdo je tady hrdina?!

Kdo je tady hrdina?!

Kdo je tady hrdina?!

Na Matějskou pouť jsem se chystala letos už několikrát, jenže nikdy mi tak úplně nevyšlo počasí. Včera to ale konečně přišlo! Díkybohu, že se stmívá tak pozdě, protože než se domluvim s nějakou z kamarádek, je najednou pět večer a to jsem začala všechny prudit už dopoledne, protože jsem původně na atrakcích chtěla strávit celej den. Jak sama brzy zjišťuji, tenhle plán by mi stejně nevyšel, pokud bych teda nezvolila dětskej řetízkáč, ale nepředbíhejme událostem. Jsme na Matějský. Konečně!

Procházíme poutí a samozřejmě všechno dokumentujeme. Fotky si prohlížim až doma, takže je trochu pozdě na to, abych kamarádce vysvětlila, že když chci fotku s tygrem, v reálu to znamená, že bych si moc přála, aby ten tygr na tý fotce byl. Moje chyba, měla jsem se vyjádřit přesněji, takže mi nezbývá než se spokojit alespoň s jeho náznakem.


Já a moje Hello Kitty náplast kupujeme žetony a jdeme si nechat zamotat hlavu (a taky všechny vnitřnosti) na první atrakci. Škoda, že si hned troufáme na jednu z těch nejhorších, mohl to být tak krásný večer... Správně chápete, že hrdinství nás přešlo ještě než divoká jízda skončila. Co se stalo? Já si jedu bomby v americkym Six Flags (důkaz zde http://www.celebritytime.cz/na-me-si-moudrak-neprijde-art.html ) a nedám tady jednu blbou houpačku? Ani náhodou se nenechám odradit. Než se ale pustíme do další "zábavy", potřebuju kolu na srovnání žaludku. Ten úsměv si mimochodem nevěřim ani já.


Jakmile se žaludek vrátí zpět do normálnu, je na čase ho zase trochu probrat. V tuhle chvíli bych tomu raději pomohla langošem, ale kolotoč taky nezní špatně, když už jsme teda na tý pouti. Volíme Around the World, tedy malou cestu kolem světa. Nová vlna nadšení se nás zmocní ještě než nás pán v tričku Crew usadí. Hádat se nebudeme, ale za to, že nám nevyhověl s růžovou sedačkou, se necháme několikrát napomenout, abychom seděly v klidu a nehoupaly se! Jak na školnim výletě...

Cesta kolem světa byla úžasná, i když můj žaludek by asi nesouhlasil. Jdeme se projít s nadějí, že nevolnost rozchodíme, ale bohužel k tomu už nedojde. Kupuju srdíčko z lásky a s kamarádkou vyrážíme na parkoviště. Dvě atrakce tentokrát musí stačit, ale my to takhle nenecháme. Brzo jsme zpátky a odcházet budeme nejen s náhradním srdcem, ale hlavně s napravenou reputací.