Kamil Střihavka jako autor a režisér hry Tolik hlav zve na oslavu ročního výročí premiéry!

Kamil Střihavka jako autor a režisér hry Tolik hlav zve na oslavu ročního výročí premiéry!

Kamil Střihavka jako autor a režisér hry Tolik hlav zve na oslavu ročního výročí premiéry!

Úspěšná divadelní hra Kamila Střihavky TOLIK HLAV slaví roční působení! Přijďte se podívat...

Divadelní hra známého českého zpěváka a hudebníka Kamila Střihavky TOLIK HLAV se po úspěšné sérii představení chystá na podzimní divadelní sezonu. „Jsem velice potěšen zájmem diváků o mou hru a těší mě, že společně s týmem chystáme také podzimní představení. Pro mě osobně bylo velmi zajímavou a cennou zkušeností vyzkoušet si i jiný druh umění, než je hudba, realizací hry jsem uskutečnil svůj dlouho plánovaný záměr a jsem velice rád, že si hra TOLIK HLAV našla své příznivce,“ říká po půlročních zkušenostech se svou vlastní novou rolí autora, režiséra a současně i šéfa realizačního týmu Kamil Střihavka.

 

Divadelní hra TOLIK HLAV měla premiéru 26. dubna 2015 v pražské Baráčnické rychtě, kde současně divadelní představení probíhají. Svůj originální počin Střihavka – představit nejen svým fanouškům další linii svého uměleckého působení, Střihavka uskutečnil se svými uměleckými přáteli – herci Zdenou Hadrbolcovou, Kristýnou Leichtovou, Janem Dolanským a Janem Zadražilem v hlavních rolích. Hra je tematicky orientována na přátelství a zradu, v kontextu přelomu 70. a 80. let, v tehdejším Československu. Jak autor hry Kamil Střihavka v rámci premiéry hry uvedl, záměrem bylo seznámit nejen současnou mladou generaci očima jejich vrstevníků a také všechny, kteří mají ještě tato léta v paměti, s totalitní dobou a v podstatě nemožností dělat věci, které dnes jsou pro většinu lidí samozřejmostí.

Domovskou scénou pro hru TOLIK HLAV se stala Baráčnická rychta (Tržiště 23/555, Praha 1 – Malá Strana), která dokresluje svou historií image této doby. Na divadelní hře se dále podílejí: Darina Korandová (asistent režie), Ivana Slámová (dramaturgie), Petr Pelíšek (produkce), Milan David (scénografie, výprava), Jana Částková (světelný design), Michal Hons (zvuk, zvuková úprava).

Kamil Střihavka jako režisér vlastní hry.

Kamil Střihavka rockový zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman rockových seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup – více netřeba představovat… Aktuální informace naleznete na jeho oficiálních stránkách www.strihavka.cz.

 

Vstupenky lze zakoupit v síti TICKETPORTAL.

Odkaz: http://www.ticketportal.cz/fulltext.aspx?search=tolik hlav

    

Termíny nejbližších představení:

Středa 27.4.2016 19:00

Čtvrtek 28.4.2016 19:00

Více informací, fotografie a videa zde: http://www.tolikhlav.cz/?page_id=122