Kája přichází s letním hitem: DALMATINEM!

Kája přichází s letním hitem: DALMATINEM!

Kája přichází s letním hitem: DALMATINEM!

Kája přichází s letním hitem: DALMATINEM!

Já mám dalmatina, da da da dalmatina, s flekama parádníma, jóó, já mám dalmatina, je s ním tak velká psina...

To je jen část pozitivně nakažlivého refrénu nové písničky zpěvačky Káji, který srší dobrou náladou a energií. Tedy přesně tím, co letní hit dělá hitem!

Kája, jejíž písničky a vystoupení s Bambuláčkem patří mezi dětmi k nejvyhledávanějším, novou skladbou Dalmatin navazuje na úspěšné písničky ze své desky, jako jsou Kakadu, Rozcvička nebo Pod palmama a další.

A protože Kája chtěla dát všem dětem o prázdninách malý dárek, natočila k písničce také videoklip. V něm se objeví jak živí psi, tak za ně převlečené děti.

"Moc jsme si natáčení užili. Zabralo nám dva dny. První den jsme točili se třemi živými dalmatiny, kteří s námi na zahradě a v parku běhali, skákali a dováděli, a druhý den jsme společně s dětmi oblečenými do roztomilých oblečků dalmatinů natáčeli na Vítkově taneční scény," pochvaluje si Kája.

KÁJA A BAMBULÁČEK

Kája s Bambuláčkem jsou v současnosti nejúspěšnějším dětským projektem u nás a Kája je v tomto ohledu nejvýraznější a moderní pokračovatelkou Dagmar Patrasové (ostatně spolupracuje hned s několika lidmi z jejího původního týmu). Společně se svým věrným přítelem Bambuláčkem poznává celý svět a ve svém YouTubovém pořadu nazvaném Kája a Bambuláček baví statisíce dětí. A nejen v něm, ale i na koncertech po celé republice.

YouTubový kanál Káji a Bambuláčka najdete zde: https://www.youtube.com/channel/UCPwbqHqCYQrZqYLkb1J85QQ