Julia Roberts a George Clooney v pražském Madame Tussauds

Julia Roberts a George Clooney v pražském Madame Tussauds

Julia Roberts a George Clooney v pražském Madame Tussauds

 Hvězdy filmu Hra peněz v Praze!

Julia Roberts a George Clooney dorazili na premiéru svého nového filmu

 

Do českých kin byl včera uveden film Hra peněz s Julií Roberts a Georgem Clooneym v hlavních rolích. Světové hvězdy si díky Madame Tussauds Prague vzaly krátkou letní pauzu a zaskočily potěšit svoje fanoušky, kteří netrpělivě čekali na představení v jednom z pražských kin. Až při bližším setkání návštěvníci kina zjistili, že celebrity, které je vítaly, byly dvojníci z vosku, a nadšeně se s nimi začali fotit.

„Vůbec jsem netušila, že Julia a George jsou v Praze, byla jsem v šoku, když jsem je v kině spatřila. Běžela jsem k nim blíž, a pak mi došlo, že nejsou skuteční, ale dokonalí voskoví dvojníci. Musela jsem se s nimi vyfotit,” vypráví nadšená fanynka Zuzana.

 

Julia i George jsou k vidění na výstavě Madame Tussauds v Praze spolu s dalšími světoznámými osobnostmi – Taylorem Lautnerem, Robertem Pattinsonem, Brucem Willisem, Heidi Klum, Lady Gaga, Davidem Hasselhoffem a Jimem Carreym.

„Julii i George milují lidé po celém světě a my jsme nadšení, že jsme je mohli vzít na premiéru jejich nového filmu v Praze,” říká Lizzy Price, manažerka globální a komunikace Madame Tussauds, a dodává: „Naším cílem je vždy našim návštěvníkům poskytnout možnost setkat se se svými oblíbenci zblízka a tohle byla jedna z příležitostí, kterou jsme si nemohli nechat ujít.“

Speciální výstava Madame Tussauds je k vidění v Muzeu voskových figurín Praha v Celetné 6. Vstupné na tuto výstavu je součástí prohlídky muzea a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

 

Madame Tussauds London a Merlin Entertainments plc:

Madame Tussauds má své pobočky v Londýně, Hollywoodu, Las Vegas, New Yorku, Orlandu, San Francisku, Washingtonu DC, Amsterdamu, Berlíně, Vídni, Bangkoku, Pekingu, Hongkongu, Tokiu, Šanghaji, Singapuru, Wuhanu, Blackpoolu ve Velké Británii a v Sydney. Atrakce Madame Tussauds jsou založeny na interaktivitě návštěvníků a zážitcích spojených se slávou a celebritami. V Londýně si návštěvníci mohou zblízka prohlédnout více než 300 vysoce realistických voskových figurín současných největších hvězd, zažít cestu časem přes 400 let úžasné londýnské historie; užít si exkluzivní 4D film Marvelových superhrdinů a postavit se tváří v tvář 16 největším hrdinům a padouchům ze světa Star Wars v 11 scénách, které vykreslují některé z nejznámějších momentů ve filmové historii.

Madame Tussauds Studios se základnou v Londýně se věnují výrobě voskových figurín již více než150 let. Výroba jednoho mistrovského díla zaměstná 20 zkušených sochařů na dobu až čtyř měsíců. Během modelování soch je použito přes 500 reálných tělesných rozměrů, skutečné vlasy jsou figurínám připevňovány jeden po druhém a pro docílení co nejpřirozenějšího tónu pleti je potřeba několik vrstev nátěru a speciálního tónování. To vše za účelem co nejvěrnějšího ztvárnění slavných osobností, čímž je značka Madame Tussauds proslulá už po dvě století.

Merlin Entertainments je vedoucím poskytovatelem rodinné zábavy. Jako evropská jednička a druhý největší světový provozovatel turistických atrakcí nyní Merlin provozuje 111 atrakcí, 12 hotelů a 4 prázdninové vesničky ve 23 zemích a na 4 kontinentech. Společnost si klade za cíl přinášet nezapomenutelné zážitky svým téměř 63 milionům návštěvníkům po celém světě prostřednictvím svých ikonických globálních i lokálních značek a prostřednictvím odhodlání a nadšení svých manažerů a přibližně 26 000 zaměstnanců (v hlavní sezóně).

Mezi atrakce Merlin Entertainments patří – SEA LIFE, Madame Tussauds, LEGOLAND, DreamWorks Tours Shrek’s Adventure!, The London Eye, Dungeons, Gardaland, LEGOLAND Discovery Centres, Alton Towers Resort, Warwick Castle, THORPE PARK Resort, Blackpool Tower, Heide Park Resort, Sydney Tower Eye a SKYWALK. Všechny tyto charakteristické a inovativní značky mají velký potenciál pro budoucí růst. Pro více informací navštivte www.merlinentertainments.biz