Jiří Kmoníček se v Temném kraji představí jako sexy hasič

Jiří Kmoníček se v Temném kraji představí jako sexy hasič

Jiří Kmoníček se v Temném kraji představí jako sexy hasič

Jiří Kmoníček se v Temném kraji představí jako sexy hasič

Televize Prima právě natáčí druhou sérii kriminálního seriálu TEMNÝ KRAJ s Lukášem Vaculíkem v hlavní roli. Chybět samozřejmě nebude ani Tereza Kostková, Jan Teplý nebo Kristýna Fuitová Nováková. A právě do této společnosti se připlete vítěz soutěže Muž roku 2018 Jiří Kmoníček. Ještě než odletěl na finále na světovou soutěž Mister International, stihl před kamerou obléct hasičský mundúr. A že mu to slušelo dokazuje i to, že bude mít velmi blízko k jedné z hereček.
Mladý model zasáhne nejen na místě činu u případu, ale především se bude motat kolem veterinářky Terezy Coufalové v podání Terezy Kostkové. „Hraju tady velitele hasičů Matouše a všichni si ze začátku budou myslet, že jsem její nový frajer, když se rozešla s manželem, a že já jsem takový náhradník. Potom to ale dostane nečekaný spád. Na to už si ale budete muset počkat,“ naznačuje děj úřadující Muž roku.


Charismatického krasavce si do seriálu vybraly samy autorky projektu a režisérky Jitka a Kateřina Bártů. Poohlížely se po urostlém a neokoukaném chlapíkovi, který by byl v ději dostatečně velkou překážkou pro hlavního hrdinu Petra Kraje, kterého hraje Lukáš Vaculík. A tu našly právě v Kmoníčkovi, pro kterého je účinkování v seriálu TEMNÝ KRAJ premiéra, na kterou se připravoval celkem svědomitě. „Mám tam asi tři věty a učil jsem se to večer před natáčením, a i dnes před nástupem na plac.“ Na natáčení tak strávil Kmoníček zatím sice jeden den, ale další ho ještě čekají. Scénář mu předepsal i to, že s Terezou Kostkovou bude v těsném objetí. „Musím říct, že to bude fajn a těším se na to. Určitě si to užiju,“ chlubí se s úsměvem.Všechno nakonec proběhlo ve vší počestnosti. Jirka nám totiž prozradil, že je čerstvě zadaný. Kdo to je, si ale zatím nechává pro sebe. „Až spolu budeme trochu déle, tak pak snad…“ vysvětluje záhadně Muž roku 2018.