Jarek Šimek křtil klipy a Zuzana Bubílková vzpomínala na jeho jmenovce Miloslava

Jarek Šimek křtil klipy a Zuzana Bubílková vzpomínala na jeho jmenovce Miloslava

Jarek Šimek křtil klipy a Zuzana Bubílková vzpomínala na jeho jmenovce Miloslava

Jarek Šimek vypustil do světa dva nové videoklipy, k velké legrandě s názvem Můj styl je fit a k drsňárně se záběry z nádherné přírody Nebezpečnej. Na jeho křtu v pražském klubu Infinity se to celebritními kamarády a kamarádkami jen hemžilo, i když jeden z těch bližších bez omluvy nepřišel!

„Můj styl je fit je hlavně pro pobavení. Proč být furt vážný? Vyrýsovaná těla se tam mísí s těmi našich prostorově výraznějších spoluobčanů. Naštěstí se to fakt lidem líbí, rozesmálo to zatím snad každého, kdo si to pouštěl. A za to jsem rád. Ale na vystoupeních to zpívat nebudu, slibuju,“ prozradil Jarek Šimek s nakažlivým smíchem.

„Svou hudbu dělám hlavně pro lidi a chtěl bych je tím bavit, někdy přimět k zamyšlení anebo jen potěšit romanťárnou. Nejvíc mě asi baví ty neustálé změny. Nechci být pořád stejný jako přes kopírák. Rád ukazuju i polohy, které potvrzují, že nejsem jen ten sladký hošan.Taky to umím pořádně rozbalit jako drsný chlapec, co se nestydí ukázat své tělo, na němž tak tvrdě maká,“ uvedl zpěvák, hudební skladatel a producent.

Ten v poslední době sklízí velký úspěch hlavně s písničkou Svatební, které se neoficiálně říká hymna českých veselek.Líbí se až tak, že song pravidelně zpívá lidem na veselkách a pravidelně boduje v hitparádách. A v řadě svatebních agentur už nechybí na playlistu.

„Jsem rád, že se mi teď daří. Cítím, že je to tím, že jsem přestal přemýšlet nad slávou a začal dělat víc písničky pro lidi. Získávám tím stále více příznivců. Podle mě se jim líbí přirozenost. I když jsem někdy potrhlej, ale to jsem prostě já, Jarek bez masky,“ dušuje se Šimek.

Asi nejdelší bylo vyjádření Zuzany Bubílkové. A že měla co říci!

„Křtila jsem už první cédéčko tohoto mladého talentovaného zpěváka. Bylo to v roce 1993, takže před 25 lety. Teď už je jenom talentovaný, a to dlouho. Jarek mi dokonce poslal fotku z toho křtu, kde jsem s doktorem Miroslavem Mackem, s tehdejším vicepremiérem. Tehdy jsem ještě pracovala v České televizi. Jednou mizazvoniltelefon a ozvalo se ‚Tady Šimek!‘Já povídám: ‚A vy jste ten zpěvák?‘Pár dnů předtím jsem totiž zrovna křtila tu Jarkovu desku, tak jsem si to spojila. A z telefonu se ozvalo:‚Ne, já jsem Šimek originál!‘. A ze mě vyhrklo:‚Bože, vy ještě žijete?‘. Začal se strašně smát a pozval mě na svůj pořad. Vlastně jsem se de facto s Miroslavem Šimkem seznámila díky tomuto Jarkovi Šimkovi,“ prozradila první a zároveň zatím i poslední kmotra zpěvákových počinů.

„Jarku, ty víš, že tě mám ráda a že ti dlouho přeji úspěch a hlavně štěstí,“ přiznala přátelství se Šimkem Marcela Holanová.

Jan Antonín Duchoslav, který ve videoklipu ztvárnil vzpěrače, zase popřál, „ať to sedne a přinese úspěch“.

Eliška Bučková, kterou při Jarkově zpěvu hitu Svatební naučil levitovat kouzelník Tomasiano, byla z obou videoklipů u vytržení.

„Jsou úžasný a myslím si, že mají opravdu velikou úroveň,“ chválila autora.

Křest moderoval Mirek Šimůnek. „S Jarkem jsem se seznámil díky Ivetě Bartošové. Pozvala mě totiž na natáčení videoklipu, který s Jarkem připravovala. A také jsem pak moderoval křest Ivetina cédéčka, které Jarek produkoval. Poznal jsem v něm velkej talent,“ vyprávěl.

Muzikanta si nemohl vynachválit ani kolega a blízký kamarád Marcel Zmožek. „U Jarka natáčím ve studiu. Je to všestranný, pracovitý chlap. A ocenil ho i můj táta Jiří Zmožek, kterému se Jarkova práce také líbí,“ uvedl Zmožek.

Když měl promluvit Jan Strach, vycházející režisérská hvězda, skromný, ale přitom velmi talentovaný mladík, styděl se a tak raději předal mikrofon dalšímu kmotru.

Pořadatel Muže roku David Novotný, jedna z nejvýraznějších postav české charity a společenských akcí, se nebál pro pobavení lidí ve videoklipu navléct do růžového přiléhavého dresu.

„Trošku jsem váhal, ale zase mám rád legraci, tak jsem na ten nápad kývl. A taky jsem v rámci videoklipu Můj styl je fit získal Oscara, což je paráda,“ směje se David. „Točili jsme ve dvě ráno ve Fitness Galaxie na pražských Hájích a zvedal jsem činku. To byl taky zážitek, možná jsem něco podobného držel v ruce poprvé,“ dodal rozený komediant Novotný.

V klipu si ale zahrály také například Leona Šenková, a Jarkovy kamarádky MUDr. Ivana Němečková a fotografka Olina Hrušková. Zvlášť poslední jmenovaná sklidila za svou odvahu, cvičení s obručí, velký aplaus.