Inspirace z ASKO – NÁBYTEK: Útulný balkón v boho stylu

Inspirace z ASKO – NÁBYTEK: Útulný balkón v boho stylu

Inspirace z ASKO – NÁBYTEK: Útulný balkón v boho stylu

Boho styl se v posledních letech stává čím dál populárnějším a více se prosazuje nejen v interiérech, ale i v úpravě balkónů, teras a zahrad. Bohémský styl se vyznačuje uvolněností, kreativním kombinováním různých materiálů a stylů a také značnou dávkou originality. Zapomeňte na dokonale sladěné barvy a vzory – je čas se trochu odvázat! Skvěle se hodí například na terasy a balkóny, kde vytvoří uvolněnou, ale zároveň elegantní a osobitou atmosféru.

Pro boho je typická nejen kombinace více stylů, prvků i barevných akcentů, ale také užití přírodních materiálů, jako je dřevo, proutí nebo kameny. Při výzdobě balkónu a terasy můžete dát vyniknout svému osobitému vkusu a přizpůsobit si výzdobu podle toho, co se vám líbí.

Boho styl je charakteristický svým pozitivním přístupem k přírodě a stěžejním prvkem jsou tak zemité a přírodní dekory materiálů. Proto při výběru nábytku sáhněte buď po dřevěných kouscích, nebo po stylových proutěných křesílkách, které přímo lákají k odpočinku. Ty pak můžete ozdobit různými přehozy, polštářky a plédy, které jistě oceníte i při chladnějších večerech. Nebojte se zapojit ani starší kousky, které už jste třeba chtěli vyřadit. Někdy stačí dát starým poličkám novou patinu a stále vám na balkóně udělají službu, a navíc vypadají naprosto skvěle.

Uvolněnost a útulnost pak můžete zdůraznit ještě dalšími doplňky, například lucernami, svíčkami a světelnými řetězy, díky kterým se z vašeho balkónu nebo terasy stane opravdová oáza relaxace. Nezapomeňte ani na živé rostliny, jež do boho stylu neodmyslitelně patří a dodají mu další rozměr. Balkón můžete doladit i polštářky, závěsy nebo plédy, které celkovou atmosféru krásně doplní.O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 13 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.
Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.