Inspirace na vánoční dárky od české značky Concept

Inspirace na vánoční dárky od české značky Concept

Inspirace na vánoční dárky od české značky Concept

Novinka od Conceptu: Designový teplovzdušný ventilátor, který lze ovládat mobilem
Praha, 6. listopadu 2018 – Česká značka elektrospotřebičů Concept přidala na podzim do svého portfolia další dva nové produkty. Dostaly označení VT5000 a VT5010 a jde o výkonné přenosné teplovzdušné ventilátory s vestavěnou wifi, které je možné odkudkoli pohodlně ovládat pomocí mobilního telefonu. Nové designové ventilátory jsou k dostání v barvě bílé jako VT5000 nebo černé jako VT5010.  

„Dálkově ovládané přenosné topidlo byl vždy také můj sen, a tak jsem velmi ráda, že ho teď můžeme našim zákazníkům nabídnout. Přijít do předem příjemně vyhřáté místnosti a nemuset se, zvláště teď na podzim a v zimě, oblékat do svetrů, je pocit k nezaplacení. Kouzlo našich dvou nových produktů je především v možnosti ovládání na dálku. Nemusíte tak myslet na složité nastavování časovače ještě před odjezdem z domova. Topidlo je navíc velmi dobře využitelné nejen doma, ale také na chatě nebo chalupě,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.
Nové teplovzdušné ventilátory od značky Concept VT5000 a VT5010 vynikají jednoduchým designovým provedením, díky kterému snadno zapadnou do jakéhokoli prostoru. Skvěle se tak hodí do bytu, kanceláře, na chatu, chalupu nebo do garáže. K nastavení obou modelů stačí pouze připojení na wifi a chytrý telefon nebo tablet, který podporuje Android nebo iOS. Pak už si stačí jen stáhnout přehlednou aplikaci „Concept Heating“, která umožní ovládat topidlo odkudkoliv. Lze na ní snadno nastavit nejen čas zapnutí a vypnutí, ale také teplotu a dobu provozu. Ventilátory jsou vhodné do místnosti o velikosti 40 metrů čtverečních, termostat je nastavitelný na teplotu od 5 do 35 °C, mají 12hodinový časovač a dva provozní stupně intenzity proudění vzduchu. Díky tomu dokážou prostor ohřát opravdu velmi rychle – v místnostech o velikosti 20 m2 zvýší teplotu z 10 na 20 °C už za 30 minut. 

Oba modely jsou navíc vybaveny prachovým filtrem, takže vzduch v místnosti nejen ohřívají, ale také ho zbavují nežádoucího znečištění. Hlučnost pouhých 50 dB zajišťuje možnost použití i v noci a o bezpečný provoz po celou dobu chodu se postará pojistka proti přehřátí. Ventilátory jsou vybaveny také přehledným panelem s LED displejem, který zobrazuje aktuální nastavení přístroje. A hodit se určitě bude i dálkový ovladač, to pro případ, že mobil nebude zrovna v dosahu.


„Oba modely v sobě mají kvalitní PTC keramické topné články, takže vydrží sloužit svému účelu velmi dlouho. Keramické články navíc zvyšují tepelný výkon a zároveň mají nižší spotřebu energie. Čím méně stupňů v místnosti je, tím více tepla radiátor vyrábí. Jakmile se teplota v místnosti zvýší, začne topné těleso pozvolna omezovat svůj výkon a tím klesne i spotřeba energie,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková.
Více o produktech na www.my-concept.cz
O značce Concept
Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.