Gregorová se převléká i 4x jen během rána!

Gregorová se převléká i 4x jen během rána!

Gregorová se převléká i 4x jen během rána!

Gregorová se převléká i 4x jen během rána! Domá ji terorizují haldy oblečení

Herečky ze seriálu Přístav televize Prima přispěli na dobrou věc. Hana Gregorová, Sandra Černodrinská a Kristýna Kociánová totiž vzaly útokem pražský obchod Armády spásy ČR! Spojily příjemné nakupování s užitečnou podporou.

Hana Gregorová alias seriálová Libuše Drozdová si po chvíli vybírání koupila růžový šál. Jakou barvu ale nemá ráda? „Hnědou, khaki,“ bez váhání prozradila Hanka a hned dodala „ale jinak můžu skoro všechny barvy – žlutou, růžovou, černou, modrou“.

 

Prozradila na sebe věc, kterou by nikdo nečekal! Kolikrát se dokáže po ránu převléknout, asi neuhodnete. „Někdy se ráno převléknu i čtyřikrát,“ směje se Hanka s tím, že se je pak zavalená haldami oblečení, které vyzkoušela. Troufá si na sukně? „Mám sukně ráda po lýtka, nebo pak dlouhou. Momentálně ale preferuju kalhoty,“ dodává Hanka.

Proti Kristýně Kociánové z Přístavu známé jako Ivana Braunová je ale Hanka žabařka. „Jsou dny, kdy ani dvacátý kousek, který si zkusím, není to pravé!,“ práskla na sebe Kristýna Kociánová.

 

Vysoké podpatky by prý za nic na světě nemohla mít Sandra Černodrinská – Johana Skálová: „Pořád někde běhám, ale hrozně rychle, takže kdybych měla podpatky, tak pořád padám. Padám vlastně i v botách bez podpatků.“

Jisté je, že televize Prima podporuje Armádu spásy již pátým rokem a také letošní výtěžek z prodeje půjde sociálně potřebným.

A pozor! Do obchodu, kde seženete parádní kousky za pár korun můžete vyrazit nakupovat také vy! Je v Praze 5 v OC Velká ohrada.