Floradix® Vitamin-B-komplex - B1, B2, B3, B6, B7 a B12 v jednom.

Floradix® Vitamin-B-komplex - B1, B2, B3, B6, B7 a B12 v jednom.

Floradix® Vitamin-B-komplex - B1, B2, B3, B6, B7 a B12 v jednom.

Moderní B-komplex aneb „Béčko“, jak ho neznáte

Když se vás někdo zeptá, jaké znáte vitamíny, zpravidla patří mezi ty, na které si ihned vzpomenete. „Béčko“ je zkrátka stálicí v našem povědomí. Novinka Floradix® Vitamin-B-Komplex přináší kombinaci vitamínů skupiny B v dobře vstřebatelné formě, na které si skutečně pochutnáte! Tekutý doplněk stravy, obohacený o další látky prospěšné pro náš organismus, se skvěle hodí pro všechny, kteří potřebují před létem své tělo povzbudit.

 

Novinka: Floradix® Vitamin-B-komplex pro psychickou i fyzickou pohodu

Šest základních vitamínů skupiny B, tedy B1, B2, B3, B6, B7 a B12, které jsou nezbytné pro fungování lidského organismu, si můžete dopřát v podobě tekutého a velmi chutného doplňku stravy Floradix® Vitamin-B-komplex. Tekutá forma je pro řadu z nás příjemnější než polykání tablet, především ale přispívá k lepší vstřebatelnosti obsažených látek. Jde o komplexní doplněk stravy, a tak v něm nechybí další látky velmi prospěšné pro naše tělo. Patří k nim například výtažky z bylin a ovocné šťávy přispívající k lahodné chuti. Povzbuzení organismu podporují složky guarana a zelený čaj. Přípravek neobsahuje alkohol, laktózu, lepek, konzervační látky ani barviva. To ocení především zastánci veganské a vegetariánské výživy. Doporučená maloobchodní cena je 395 Kč za balení obsahující 250 ml. Doplněk stravy Floradix® Vitamin-B-komplex je k dostání v lékárnách a ve vybraných prodejnách dm. Více na www.salushaus.cz

 

 
   

 


Zajímavosti o vitamínech B

Naše tělo si neumí vitamíny B samo vytvářet, a s výjimkou vitamínu B12, ani ukládat. Proto je musíme doplňovat pestrou a vyváženou stravou, případně i doplňky stravy. Ke společným zdrojům vitamínů skupiny B patří například pivovarské kvasnice, játra, ryby
a vejce.
Velkou část vitamínů B obsahují také ořechy. Nervové zatížení a tělesná zátěž zvyšují spotřebu vitamínů B. Sledujte proto projevy nedostatku vitamínů B, jako jsou vyčerpání, nervozita, popudlivost a nižší stresová tolerance.

Není Béčko jako Béčko

Často vnímáme soubor vitamínů B jako celek pod názvem B-Komplex. Nicméně každý z vitamínů B má své označení a své role v našem organismu. Patří k nim například: