FC CC ceutical - SOUTĚŽ O TŘI PRODUKTY

FC CC ceutical - SOUTĚŽ O TŘI PRODUKTY

FC CC ceutical - SOUTĚŽ O TŘI PRODUKTY

FC CC ceutical - náhrada zákroků plastické chirurgie

V posledním období se studium všech oborů – dermatologie, fyziologie, biochemie, imunologie a dalších – výrazně prohloubilo a přineslo výsledky využitelné v oblasti ošetřování pokožky. Dokladem toho jsou i přípravky fytofontana cosmeceuticals. Právě tyto výrobky ukazují posun kosmetiky od praktik a zkušeností do oblasti výzkumu, dokonce vědeckého, kdy se na základě studia změn probíhajících v pokožce může přistupovat k ovlivnění těchto poznaných mechanismů. To je základním znakem výrobků označovaných jako „cosmeceuticals“, jak se o tom vyjádřili dermatologové Epstein a zejména propagátor tohoto označení prof. Kligman.

Označení „cosmeceutical“ naznačuje, že jde o výrobky s vysokým obsahem účinných látek, vycházejících ze seriozních vědeckých poznatků, které byly transformovány do kosmetických surovin. Zároveň to však přináší informace, že účinné látky – ingredience - jsou ve svém účinku potvrzeny řadou zkoušek využívajících oficiální nebo publikované metody a výsledky mohou být k dispozici. Týče se to laboratorních výsledků, in vitro, jakož i jejich ověření v praxi – in vivo. Z tohoto hlediska se kosmetika a kosmetické prostředky vzdálily od předcházejících, kde se využívaly především zkušenosti a surovinový základ byl rovněž omezený. Metody prokázání účinnosti jsou ovlivněny způsoby odborného prokazování faktů a nejen přesvědčování. Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit bez zákroků plastické chirurgie. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.


SOUTĚŽ O TŘI PRODUKTY PROTI VRÁSKÁM

Krém řady FC CC ceutical s intenzivním účinkem proti vráskám s jemnou krycí schopností dokonale kombinuje pozitivní vlastnosti přípravků pečující o pleť a make-upu. Díky nejnovější technologii korekčních barvících látek překrývá póry a zároveň dodává pokožce přirozeně vypadající a jemné krytí. Vyrovnává tón pleti a okamžitě jí rozzáří. Díky své jemné textuře zabezpečuje příjemný a upravený pocit během celého dne. Zároveň vyhlazuje vrásky, hydratuje a ošetřuje pokožku tváře. Obsažené antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály a díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření. Cena á 458,-

http://www.f-cosmeceuticals.cz/cz/

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Odkud se dováží přípravky FC CC ceutical?

A) Nizozemí

B) Francie

C) švýcarsko

Na vaše odpovědi čekáme do 30. dubna na adrese: redakce@celebritytime.cz