Dr. Hořejšová - biochemické zdraví

Dr. Hořejšová - biochemické zdraví

Dr. Hořejšová - biochemické zdraví

Praha červenec 2019
Normální je být zdravý – Člověk ohrožený druh. Všichni se rodíme s určitým potenciálem zdraví. Můžeme si ho udržovat, rozvíjet nebo stylem života ničit. Představte si to, jako konto v bance, které vám buď roste nebo ubývá. Dnes se můžeme dožít 100 i více let (věková hranice se zvyšuje), ale to ještě neznamená vždy kvalitní život. Kdo si včas uvědomí, že si chce užívat život a ne trpět bolestmi, špatným zažíváním nebo inkontinencí, má jistou šanci.
Starat se o svoje BIOCHEMICKÉ ZDRAVÍ!
V mládí se o svoje zdraví nestaráme, starají se rodiče a lékaři. Není nic výjimečného, že dnešní „mladí“ čtyřicátníci mají stejné problémy, jako měli dříve pouze staří lidé, dnes šedesátníci – vyšší tlak, cholesterol, bolesti kloubů, poruchy spánku, zažívání a chronickou únavu. Někdo zpanikaří a začne hledat pomoc na internetu, u přátel a nakonec u různých specialistů – kardiologů, interních lékařů, psychiatrů a někdo varovné signálky ignoruje.
Zdraví má jasně daná pravidla a o zdraví a nemoci rozhodují přírodní zákony! Přestali jsme respektovat přírodní zákony, podle nichž se řídí život i smrt, zdraví a nemoc. Výsledkem je porušené biochemické zdraví! Jak opravit vzniklé poruchy? Zavedení pojmu BIOCHEMICKÉ ZDRAVÍ usnadňuje vysvětlení příčiny vzniku civilizačních chorob jako jsou alergie, autoimunitní a kardiovaskulárních choroby, neurodegenerativní onemocnění i rakovina. Člověk tak dostává poprvé možnost začít rozlišovat, které z nabízených postupů mu pomohou k lepšímu zdraví.
Ke každému přístroji máme dnes návod, ale máme návod JAK ZACHÁZET SE SVÝM TĚLEM, aby bylo optimálně funkční v každém věku? A kvalita života je snad v jakémkoliv věku pro každého klíčový parametr!
Pokud si uvědomujete, že chcete mít pod kontrolou své zdraví, tak vám nabízím řešení! Samozřejmě péče o zdraví je investice. Pokud patříte k lidem, kteří chápou, že je lepší investovat do zdraví než do nemoci, tak zaručuji jistý zisk!
Jaká je moje nabídka? Kauzální – tedy příčinné řešení zdravotních problémů – obnova biochemického zdraví! Jak? Přírodními prostředky, kterými jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které nám v těle chybí. Jejich deficit stanovuji exaktně na základě měření hladiny homocysteinu v krvi! Potřebné množství vitamínů, minerálů a stopových prvků a pití dostatečného množství kvalitní vody zajistí pevné zdraví, které neselhává při první zátěži.
Víte, jak žijete? Trend je žít naplno, neomezovat se, nepřemýšlet, máme přeci pojištění a doktoři se o nás postarají! Ve věku čtyřicetipěti let zvýšený tlak, cholesterol, cukrovka nebo 1. infarkt nejsou ničím výjimečným. Deprese, bolest zad a kloubů – pilulka, operace páteře nebo výměna kloubu to za vás vyřeší!
Nabízím řešení, jak si udržet potenciál zdraví anebo již vzniklé poruchy biochemického zdraví odstranit.  A o tom je můj web a moje poradna.
Moje zkušenosti za mnoho let to jednoznačně potvrzují!
Homocystein je nejlepší jednoduchý ukazatel, jak „na tom jste“! Změnou životního stylu a vhodnými dávkami vitamínů a minerálů můžete přidat 20let svému životu ve vysoké kvalitě a ve zdraví!