Do kanceláře stylově a zdravě

Do kanceláře stylově a zdravě

Do kanceláře stylově a zdravě

Letní horké dny v kancelářích se nezadržitelně blíží a vhodně vybraná obuv je jedním z nejdůležitějších faktorů pro jejich přečkání. VIVOBAREFOOT, výrobce bosé obuvi, přináší tři elegantní prodyšné modely – Kuru Sandal, Jing Jing Lace a Ra Slip On, se kterými létem doslova protančíte.

VIVOBAREFOOT KURU SANDALDo horkých letních dnů jako dělané. Kuru Sandal jsou bosé sandály pro ženy vyrobené z kombinace textilních a kožených pásků doplněné o prvotřídní useň tónovanou přírodními nezávadnými barvivy. Model patří do kolekce Hand Cut, kolekce, jejíž modely jsou ručně šity. Sandály pochází z Portugalska a jsou sestaveny z menších dílů kůže, která přirozeně vzniká při šití jiných modelů. Jsou tak nejen zdravé pro chodidla, ale i šetrné k životnímu prostředí. Dvě barevné varianty - hnědá a černá - jsou dostupné na e-shopu či v kamenném obchodě v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Ostravě.

VIVOBAREFOOT JING JING LACENejen do kanceláře, ale i na večerní procházku městem nebo letní oslavy, nadčasové baleríny Jing Jing Lace skvěle doplní váš outfit, kamkoli půjdete. Baleríny jsou vyrobeny z kůže Pittards Wild Hide, prvotřídní hovězí usně. Ať už boty obujete kamkoli, můžete si být jisti, že díky široké špičce v anatomickém tvaru chodidla a ultratenké podrážce budou vaše chodidla v maximálním pohodlí. Alternativou ke kůži je veganský model Jing Jing Lace Eco vyrobený z upraveného eko semiše, směsi RPET (40 %) a polyesteru (60 %). V šedé a černé variantě jsou k dostání na e-shopu a v kamenném obchodě v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Ostravě.

VIVOBAREFOOT RA SLIP ONVšemi oblíbené boty typu slip-on jsou lehké, ohebné a neprodyšné. Nádech luxusu dodá modelu Ra Slip On nejkvalitnější kůže Pittards Wild Hide z volně chovaného skotu a detail v podobě originálně vyhlížející tkaničky s rychlozavazovacím systémem. Hladká černá kůže skvěle kontrastuje s bílou 3 mm tenkou podrážkou a zároveň se skvělé hodí k ostatním barevným variacím. Pokud si ale potrpíte na výrazné metalické barvy, je tu verze Ra Slip On Eco Graphite z eko semiše s povrchovou úpravou. Model Ra Slip On je dostupný on-line zde a v kamenném obchodě v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Ostravě.

---

O VIVOBAREFOOT:

VIVOBAREFOOT je anglická značka vyrábějící barefoot (bosou) obuv. Byla založena v roce 2004 bratranci Galahadem a Asherem Clarkem a její misí je změna obuvnického průmyslu. Moderní design bot s úzkou špičkou utiskuje prsty a brání jim v jejich přirozené funkci a pohybu. Silná, neforemná podrážka pak znemožňuje vnímat povrch, po němž se pohybujete. Barefoot obuv se naopak snaží co nejvíce přiblížit chůzi naboso. Jedná se o boty se širokou špičkou v anatomickém tvaru chodidla, nulovou podporou nožní klenby a ultratenkou oděruodolnou podrážkou, která zajišťuje dokonalou ohebnost a volnost při každém kroku. Všechny modely značky VIVOBAREFOOT jsou navrženy tak, aby maximálně simulovaly chůzi naboso a umožňovaly tak autentické vnímání různých typů terénu. Při jejich výrobě je kladen důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí, využívají se především přírodní a recyklované materiály z místních zdrojů. V nabídce jsou boty pro děti i dospělé vhodné na sport, turistiku i každodenní nošení. Více informací o značce VIVOBAREFOOT naleznete na www.vivobarefoot.cz/vivobarefoot/o-znacce.