Dlouhotrvající hydratace a ochrana pleti během letních dnů? Vsaďte na kokos!

Dlouhotrvající hydratace a ochrana pleti během letních dnů? Vsaďte na kokos!

Dlouhotrvající hydratace a ochrana pleti během letních dnů? Vsaďte na kokos!

Novinka: Essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30

Opalovací krém na obličej je nedílnou součástí nejen každé plážové tašky, se kterou vyrazíte k moři vstříc dovolenkovým zážitkům. Abyste předešli nepříjemným spáleninám i vráskám, je třeba jej používat neustále, a to i v našem podnebí. Jak ale vybrat ten, který je pravý pro vaši pleť a hlavně skutečně účinný? Vyzkoušejte horkou novinku Essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30.

Nové mléko s lehkým nemastným složením zajistí okamžitou hydrataci a širokospektrální ochranu SPF 30 proti UVB/UVA záření.

Unikátní složení v čele s přírodní kokosovou vodou zaručí dokonalý pocit hydratované pleti po celý den. Africký vodní meloun se postará o výživu, osvěžení, regeneraci a navíc pomůže pokožce k obraně před škodlivými účinky znečištěného prostředí. Třešeň acerola působí jako přírodní antioxidant.Krém dále obsahuje oxid zinečnatý a zinečnatou sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové (zinek PCA) ke stoprocentní ochraně pleti a absorpci přebytečného kožního mazu i redukci nežádoucího lesku. Lehký krém z řady Essentials vždy působí svěže a prodyšně. Navíc si vás získá svou originální ovocnou vůní. Neobsahuje těžké vosky ani oleje ucpávající póry.

Vychutnejte si celodenní hydrataci, účinnou ochranu proti škodlivým UV paprskům a užijte si své letní dny na plno!

 

Ochranné mléko SPF 30 Essentials by ARTISTRY™

MOC 715 Kč

www.amway.cz