DEICHMANN - Blýskněte se v trendy kozačkách

DEICHMANN - Blýskněte se v trendy kozačkách

DEICHMANN - Blýskněte se v trendy kozačkách

 

Absolutním základem dámského zimního botníku jsou klasické kozačky. Víte, jaké se letos nejvíc nosí?

Jednoduché černé kozačky patří k nadčasovým a univerzálním módním stálicím, a proto by vám v sezónní garderobě rozhodně neměly chybět. Mají už vaše kozačky svá nejlepší léta za sebou? Neotálejte a vybavte se na letošní zimní sezónu novým atraktivním modelem. Pro elegantní dámy jsou perfektní volbou minimalistické černé kozačky na vyšším blokovém podpatku s klasickou výškou holeně, nebo modely nad kolena. Stylově vypadají i černé kozačky s efektním řasením v oblasti lýtek. Modely na nízkém podpatku, jako třeba jezdecké kozačky, jsou ideální na celodenní pobíhání po městě.  


    

Trendem letošní sezóny jsou kozačky ve světlých, neutrálních a zemitých barvách. Osvěžte svůj zimní look modelem v béžových, hnědých nebo šedých tónech. I když světlé kozačky nepatří k nejpraktičtějším, na každodenní nošení, k monochromatickému zimnímu outfitu vypadají báječně! Pokud budete o obuv vhodně pečovat, vydrží vám určitě déle než jednu sezónu.   

Toužíte upoutat obuví na první pohled? Buďte jedinečná a zazařte v designových kozačkách z kolekce Online Exclusive, která je dostupná v limitovaném množství pouze v internetovém obchodě Deichmann. Rozbijte šeď velkoměsta v nepřehlédnutelné obuvi ve výrazných sytých barvách, ve zvířecích vzorech, nebo kozačkami v rockovém stylu.      

Tak kterým dáte tuto zimu přednost?