CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

Bez slz se to opět neobešlo. Hvězda CNN Prima NEWS Sandra Pospíšilová odchází na mateřskou

Babyboom. Tak se dá s nadsázkou označit to, co se děje na Primě. Po Gábině Laškové odchází na mateřskou dovolenou i Sandra Pospíšilová, která uvádění zpráv v pořadu NOVÝ DEN již brzy vymění za porodnici. Ani její odchod se neobešel bez dojemných chvil a slz štěstí. Kolegové pro ni přichystali květinu i speciální reportáž o její cestě na Primě. Největší překvapení na Sandru ale čekalo před studiem.

Mezi gratulanty se jako blesk z čistého nebe objevil Libor Bouček, který měl být, stejně jako kolegyně Soňa Porupková, na dovolené. Za oba teď zaskakují Roman Šebrle a Eva Perkausová. Libor kvůli loučení se Sandrou cestoval dlouhých šestnáct hodin a jeho přepadová akce měla veliký úspěch.

Sandra se snažila ve vysílání vydržet co nejdéle. Dokazuje to i její rostoucí bříško. V NOVÉM DNI zůstala takřka do poslední chvíle.

„Jsem už v půlce osmého měsíce, a doteď jsem naštěstí neměla žádné komplikace. Ani ranní vstávaní kolem čtvrté mi kupodivu nevadilo, i když jsem nikdy nebyla ranní ptáče,“ říká Sandra Pospíšilová, která se již brzy stane dvojnásobnou maminkou. A podle jejích slov nejsou s manželem Pavlem jediní, kteří se na příchod nového potomka těší. „Před pár měsíci jsem si říkala, že Emilka příchod sourozence asi moc nevnímá. Ale poslední dobou, kdy o bráškovi už doma hodně mluvíme a povyskočilo mi bříško, vnímám, jak ji to zajímá čím dál víc. Takže už s ním počítá, chodí mi hladit a pusinkovat břicho a myslím, že se opravdu těší,“ popisuje Sandra Pospíšilová.

I když byl veselý, nepotěšil její odchod kolegy z pořadu NOVÝ DEN – Libora Boučka, Soňu Porupkovou či Jaroslava Brousila, kteří nedávno dočasně přišli také o těhotnou Gábi Laškovou.

„Už brzy se staneš dvojnásobnou maminkou, a proto mi dovol, abych ti alespoň takhle na dálku popřála pevné zdraví, mnoho zářivých úsměvů, kterými jsi nás zásobovala v NOVÉM DNI, a taky bych ti ráda poděkovala za to, jaká jsi vždy byla profesionálka, plná energie i během brzkých ranních hodin,“ popřála na dálku Sandře Soňa Porupková. Dost svérázný způsob loučení pak zvolil Libor Bouček.

„Já se s ní nebudu loučit. To nemá smysl se s ní loučit, protože ona se vrátí. Ona je vlastně jak koronavirus, ale v dobrým slova smyslu. Odejde, a pak se vrátí. Já si myslím, že nemá smysl mluvit o tom, že bych se s ní neviděl. Takže nevidím důvod, proč bych se s ní měl loučit,“ vtipkoval Libor, kterému se po kolegyni prý už teď stýská. A stýskat se prý bude i Sandře.

„Nejvíce mi budou chybět určitě kolegové. Pak adrenalin živého vysílání a možnost se neustále učit něčemu novému. Ale aspoň se mám zase na co těšit. A po čem se mi rozhodně stýskat nebude, je D1. Ale to se asi nediví nikdo, kdo v těch kolonách a zúženích stojí stejně často jako já,“ směje se nastávající maminka Sandra Pospíšilová.

Její kolegové ale neosiří. Tým NOVÉHO DNE posílí zkušená moderátorka Kristýna Dušák, kterou diváci znají z kontinuálního zpravodajství. Sandra Pospíšilová si teď chce od práce na nějaký čas odpočinout, a myslet především na rodinu.

„Mám v plánu si mateřskou hlavně užít a maximálně se věnovat dětem. Díky Emilce totiž vím, jak rychle to uteče,“ uzavírá Sandra, která nevyloučila, že druhý potomek nebude tím posledním