Buďte fit s chytrými hodinkami nebo fitness náramkem!

Buďte fit s chytrými hodinkami nebo fitness náramkem!

Buďte fit s chytrými hodinkami nebo fitness náramkem!

Zůstaň připojen. Huawei „wearables“ ti to umožní

Jsi aktivní, máš spoustu povinností, stále potřebuješ vědět, co se děje ve tvém telefonu, ale zároveň ho nechceš mít pořád v ruce. Seznam se se zařízeními Huawei wearables, tzv. nositelnými zařízeními, která ti to umožní.

Huawei wearables jsou zařízení, ve formě náramku nebo hodinek, díky kterým dostáváš upozornění na aktivity ve svém telefonu, měříš fyzickou aktivitu nebo přímo komunikuješ. A to všechno bez toho, abys musel mít telefon v ruce.

Chytré hodinky Huawei Watch W1 neukazují jen čas

Chytré hodinky Huawei tě propojí s tvým telefonem. Upozorní tě na příchozí hovor nebo zprávu, i když jsi třeba na schůzce a nechceš nikoho rušit. Když sportuješ, analyzují tvůj výkon, změří tvůj tep nebo ti umožní stáhnout hudbu pro tvůj další běh. Nic ti tak nebrání ve splňování stanovených cílů. Kromě toho se můžeš prostřednictvím hodinek připojit na internet, přijmout hlasový hovor, a to opět bez použití telefonu, stačí ho jen mít v dosahu.

Stejně důležitý jako funkčnost je samotný design hodinek. Elegantní ocelové pouzdro a kožený řemínek jsou po vzoru švýcarských hodinek doplněny o safírové sklíčko, které předchází jejich poškození.

 

Zůstaň fit s náramkem Huawei Color Band A1

Náramek Huawei Color Band A1 je chytrým doplňkem tvého každodenního aktivního života. Náramek automaticky rozpozná aktivitu – jízdu na kole, běh nebo chůzi. Změří spálené kalorie a tak například víš, kolik jídla si můžeš dopřát. Blikající dioda tě upozorní, že se něco děje ve tvém telefonu, i když zrovna sportuješ nebo pracuješ a telefon máš právě v batohu nebo kabelce.

 

Huawei Color Band A1 se nemusíš bát vzít kamkoliv – je odolný vůči prachu i vodě. Zároveň změří intenzitu UV záření nebo monitoruje kvalitu spánku. Náramek Color Band A1 bude v ČR v prodeji u vybraných partnerů od poloviny listopadu.

Všechny údaje z Huawei Watch W1 nebo Huawei Color Band A1 přehledně najdeš v mobilní aplikaci, kterou si jednoduše stáhneš z Google Play nebo v App Store. Tato zařízení ti pomohou splnit tvé cíle, ať už chceš být jen víc aktivní, nebo trénuješ na maraton.

Pro více informací navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz
Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK