Basketbal očima legendy - Kobe Bryant: Mentalita mamby

Basketbal očima legendy - Kobe Bryant: Mentalita mamby

Basketbal očima legendy - Kobe Bryant: Mentalita mamby

Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Mentalita mamby od basketbalové superstar Kobe Bryanta

Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází knižní novinka Mentalita mamby od basketbalové superstar Kobe Bryanta. Publikace je doplněna množstvím fotografiích ze zápasu i zákulisí toho populárního sportu. Knihy je v prodeji týden před zahájením jedné z nejvýznamnějších sportovních událostí roku – mistrovství světa v basketbalu mužů v Číně.

„Jedním z povahových rysů, díky kterým se Kobe stal tak úspěšným, byl jeho důraz na detail. Vždycky nám říkal: jestli se chceš stát lepším hráčem, musíš na tom makat, pořádně makat, a pak ještě přidat. Každý zápas dokázal rozpitvat na atomy,“ vzpomíná v knize Pau Gasol, spoluhráč v letech 2007-2014.

Anotace

Mentalita mamby - Moje pojetí hry

Kobe Bryant

Basketbalová superstar Kobe Bryant líčí ve své první – a skvěle hodnocené knize – cestu k úspěchu. Nesmírná píle, promýšlení detailů sportovní přípravy i podrobný rozbor zápasů a jejich klíčových momentů spolu s nestandardní mentální přípravou udělaly z Bryanta basketbalistu s „mentalitou mamby“. Přísná koncentrace na hru a její proměny, schopnost projít extrémním zatížením bez zranění, překonávání bolestivých ztrát patří k hlavním atributům jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob. Kniha je plná úžasných fotografií Andrewa D. Bernsteina.