Ať vítr fouká do plachet!

Ať vítr fouká do plachet!

Ať vítr fouká do plachet!

Stejně jako k jaru patří květinové vzory, co by to bylo za léto bez námořnického stylu. Rozzařte svůj outfit výraznými proužky nebo kousky s hravými motivy kotviček a kormidel!

Trápí vás, že se na dovolenou k moři letos zřejmě nepodíváte? Nezoufejte! Jako stylová námořnice můžete brázdit i tuzemské řeky, přehrady nebo si vychutnávat krásy městské promenády. Udělejte si radost hezkým „námořnickým“ kouskem, který oživí váš denní look. 

Oblečení v námořnickém stylu patří ke každoročním „must-have“ letní sezóny. Ukrývá se ve vašem šatníku už několik klasických pruhovaných triček? Nebojte se sáhnout po rafinovanějším designovém modelu! Podtrhněte svou ženskost romantickou pruhovanou halenkou nebo šaty s nabíranými rukávy a ozdobnou mašlí.

Skvělou alternativou ke klasickým pruhovaným vrškům jsou ležérní halenky s atypickými pruhy, topy bez rukávů, volnější tuniky nebo prodyšné košile z přírodních materiálů. Oblečte je k jednoduchým kalhotám v bílé nebo modré barvě, dolaďte zajímavým doplňkem a obuví, a námořnický outfit je na světě! Pátráte po zajímavém letním kostýmku? Vsaďte na lněný pruhovaný komplet, který budete s oblibou nosit po celou sezónu.

Představujeme ukázku oblečení a doplňků v námořnickém stylu z aktuální kolekce Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.