Ano, šéfe! – Motorest Ušák

Ano, šéfe! – Motorest Ušák

Ano, šéfe! – Motorest Ušák

V pondělí 6. 2. ve 21.30 uvidí televizní diváci další premiérový díl oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Tentokrát Zdeněk Pohlreich zavítá do okolí severočeského města Kadaň, konkrétně do motorestu Ušák.

Další díl Ano, šéfe! jistě rozpoutá plamennou diskuzi. Majitel motorestu Erich je osobou, která je sama o sobě velmi kontroverzní. Před televizní kamerou otevřeně mluví o své minulosti. Býval majitelem nechvalně proslulého pražského klubu U Holubů, odseděl si pár let v kriminále. Nyní je extrémně fixovaný na svou rodinu, pro kterou je schopen udělat vše nebo téměř vše. Netají se ani svými hodně vyhraněnými názory na současný svět.
 

 
„V tomhle motorestu jsme se skutečně nenudili. Pro mě byl Erich prototyp chlapa staré školy, který mám rád. Chlap, který se na nic nevymlouvá, je akční a má přes veškerou kontroverzi, kterou může pro někoho představovat, obrovský srdce. Stará se o dítě, manželku, příbuzné i kamaráda. Navzdory hysterické politické korektnosti je třeba si připustit, že tu žijí i takovýhle lidi, kterých není zrovna málo, s úplně stejným právem na vlastní názory, ať se nám to líbí, nebo ne. Udělal na své hospodě neskutečný kus obdivuhodné práce v minimálním čase, a to je to, co se počítá,“ vzpomíná Zdeněk Pohlreich na svoji severočeskou misi u Ušáka.