Adéla - první CD?

Adéla - první CD?

Adéla - první CD?

První CD je na dohled! Adéla je v jednom kole a začíná přemýšlet o desce
Zpěvačku Adélu jsme potkali v pražském obchodní centru, kde vystupovala v rámci jarní promo akce místního centra a musíme říct, že své fanoušky i přihlížející dostala do varu. 

 Adéla se s námi podělila o mnoho novinek. Hlavní z nich je, že již začíná mluvit o desce, a tak to vypadá, že se její fanoušci dočkají jejího prvního CD.
„V lednu jsme s týmem vydali po změně mé image a hlavně stylu hudby již druhý song Nech to bejt, který má na youtube téměř 100 000 shlédnutí a fanoušci na něj reagují velmi pozitivně. Moc mě to těší, současně jsme song s vydavatelství nasadili na itunes a spotify, jsem moc ráda, že si ho fanoušci oblíbili“ říká se Adéla, která už teď přemýšlí o dalším songu a vypadá to, že si texty začne chystat sama. „Často se mě lidé ptají, zda jsem si texty k mým songům psala sama, pravda je taková, že jsem se na nich spolupodílela, nicméně to byla otázka k zamyšlení a další song, který přijde bude již autorsky můj, mám už nějaké myšlenky, které si dávám na papír a před létem bych ráda natočila demo verzi“ informovala Adéla.   

 

Vypadá to, že na nový song se můžeme těšit už v průběhu léta. A jak to vypadá s CD? „Ještě před pár měsíci to pro mě nebylo aktuální téma, nyní už o tom přemýšlím a chci, aby mé první album bylo v aktuálním hudebním stylu, který zpívám, tedy pop s jemným R’n’B“, ale asi se fanoušci dočkají taky něčeho jemnějšího, sdělila s nadšením Adéla. 

Kromě jiného Adélu nyní můžete vidět na různých vystoupením v rámci obchodních center v Praze anebo ve fitku, kde maká na své postavě „je to tak, nejen že se blíží plavková sezóna, ale taky musím myslet na mé klipy, které jsou mnohdy odvážné a taneční, tak chci aby fanoušek měl z klipu skvělý zážitek po všech stránkách“ zmínila Adéla, které držíme pěsti, aby jí všechny plány vyšly podle přestav.