3Bobule dosáhly po týdnu návštěvnosti 50 000 diváků

3Bobule dosáhly po týdnu návštěvnosti 50 000 diváků

3Bobule dosáhly po týdnu návštěvnosti 50 000 diváků

Snímek 3Bobule, který měl premiéru 25. června, byl po prvním víkendu v kinech s 33 000 diváků nejnavštěvovanějším českým snímkem období „po koronahysterii“.  Po dalších třech dnech vchází do druhého víkendu s 50 000 návštěvníky v kinech a producent Tomáš Vican i distributor Bioscop věří, že i přes nutnost roušek v kinosálech v Praze, bude návštěvnost tohoto snímku i nadále stoupat.

Třetí pokračování filmu z vinařského prostředí je divácky vnímán velmi pozitivně a mluví tak o něm i herci, kteří ztvárnili hlavní role. „Už scénář mi vyrazil dech a i natáčení bylo moc hezké. Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda,“ řekla Tereza Ramba, jejíhož hereckého partnera ztvárnil Kryštof Hádek.„Jsme rádi, že si lidé do kin zase našli cestu. Sice stále v Praze s rouškou, ale vymysleli jsme, jak těmto divákům nabídnout malou satisfakci v podobě dárku, což budeme konkretizovat v úterý. Každopádně se ukazuje, že náš film přináší divákům radost, jak jsme doufali, a podpoří návrat k normálnímu životu,“
 říká producent Tomáš Vican.

 
Film 3Bobule navazuje na Bobule a 2Bobule, které v kinech dosud vidělo 800 tisíc diváků. Ve třetím pokračování se v audiozáznamu objeví Václav Postránecký ve své poslední roli. Ve filmu zazní také písně Hometown od kapely Mirai, Dvě láhve vína od Marka Ztraceného a Hvězdáři skupiny Kryštof. Distributorem snímku je Bioscop.