Zvířecí přátelství a superstar

Zvířecí přátelství a superstar

Zvířecí přátelství a superstar

Zvířecí přátelství a superstar

Představíme vám překvapivá přátelství ze zvířecí říše. Podívejte se na zajímavé i dojemné spojení rozmanitých zvířecích druhů, které by se za normálních okolností zabily. A poznáte opravdové zvířecí celebrity s hvězdnými manýry – kam se na ně hrabe Tom Cruise!

 

Kdo se může spřátelit a celebrity světa zvířat:

18. 6. 21.10 – Netradiční zvířecí přátelství IV
21. 6. 22.10 – Hvězdné tlapky: Zvířecí superstar

Netradiční zvířecí přátelství IV (6 dílů, sobota po 21.00)

 

Nikdy nepodceňujte sílu přátelství! To je moudrost, které nás naučil zábavný dokumentární seriál Netradiční zvířecí přátelství o nejpodivnějších párech na světě a jejich zvláštních poutech. Uvidíte, že zvířata různých velikostí a podob se mohou skamarádit, i když na první pohled nemají vůbec nic společného. Někdy je jejich vztah tak silný, že se tomu nechce věřit. Ať už jde o čivavu a kuře, papouška kakadu a malé koťátko nebo psa a srnku, tento seriál znovu přináší nejvíce jedinečná, překvapivá a netradiční zvířecí přátelství.

18. 6. – Čivava a slepice
25. 6. – Kakadu a kočka
2. 7. – Kočičí hrdina
9. 7. – Psí miláček
16. 7. – Láska na první pohled
23. 7. – Gepard a štěně

Hvězdné tlapky: Zvířecí superstar (repríza v pátek 24. 6. ve 13.30)

Veselý a velice zábavný film nabízí pohled do šaten v boudách a maskéren v pelíšcích – zákulisí okouzlujícího světa zvířecích superstar a jejich oddaných trenérů. Je to nebezpečně konkurenční prostředí, které bývá stejně nekompromisní pro zvířecí i lidské hrdiny. Tito psi a tyto kočky věnují stejný čas přípravám a tréninku jako Cruise nebo Pitt. Ke všemu přistupují metodicky. V Hvězdných tlapkách uvidíte celý proces, jak probíhá od zajištění vystoupení přes výcvik a zkoušení až po akci, kdy se rozsvítí světla reflektorů a zvířecí superstar konečně dostanou příležitost zazářit před kamerami.