Zpravodajský speciál ke královské svatbě přilákal téměř 600 tisíc diváků

Zpravodajský speciál ke královské svatbě přilákal téměř 600 tisíc diváků

Zpravodajský speciál ke královské svatbě přilákal téměř 600 tisíc diváků

Historický okamžik - zpravodajský speciál ke královské svatbě sledovalo přes 150 tisíc diváků

Zpravodajský speciál televize Prima u příležitosti královské svatby prince Harryho a herečky Meghan Markle vysílaný online sledovalo přes 150 tisíc diváků. Přímý přenos ze zpravodajského studia nabídla Prima na svých webech, Facebooku Zpravodajství FTV Prima https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi, dále na Facebookových profilech Top Star a Prima COOL a také zcela mimořádně prostřednictvím aplikace HbbTV. Unikátní kombinace kanálů tak zajistila, že jde o jeden z nejsledovanějších livestreamů.


Zpravodajský blok moderovali reportéři Matěj Misař a Josef Mádle společně s jejich kolegy: redaktorkou Karolínou Hošek a redaktorem zahraničí Josefem Klugem. V rámci speciálu přišla do studia řada hostů z řad odborníků na zahraniční diplomacii, protokol, módu a královskou rodinu, vedle reportáží vše doplnily živé vstupy z pražské restaurace, kde se svatba oslavovala a také štábu přímo z anglického Windsoru.

Informační speciál v tomto formátu vysílaného na internetu v rozsahu pěti hodin připravila Prima jako jediná komerční televizní stanice v zemi.


studio svatba

Tento formát speciálu v podobě živých vstupů, hostů ve studiu a spojení přímo z místa nabídla svým divákům prostřednictvím internetu televize Prima vůbec poprvé a bude jej zařazovat také při dalších významných událostech.

Celý záznam je k dispozici zde: https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/kralovska-svatba-zive-sledujte-aktualni-deni-nejzajimavejsi-o-svatbe-desetileti