Zpěvačka Tereza Mašková vydává album a zároveň představuje novinkový klip

Zpěvačka Tereza Mašková vydává album a zároveň představuje novinkový klip

Zpěvačka Tereza Mašková vydává album a zároveň představuje novinkový klip

Zpěvačka Tereza Mašková vydává album a zároveň představuje novinkový klip.
Tereza Mašková právě vydala album s písněmi, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar.
Soutěž vyhrála, aktuálně absolvovala další a k tomu stihla natočit novinkovou píseň New Me a k ní pohádkový klip. Za pouhý den nasbíral přes 200 tisíc zhlédnutí.
Tereza Mašková zaujala diváky televizní soutěže především svým hlasovým rozsahem. Kolekce písní, kterými kolo od kola přesvědčovala porotu, nyní vychází na albu i v digitální podobě. Doplňují je dvě skladby, jež si Tereza zazpívala v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, která o tomto víkendu skončila. 

Souběžně s televizním finále mladá zpěvačka představila svůj první videoklip. Skladbu New Me speciálně pro ni napsal anglicko-slovenský tým autorů.  „New Me má pro mě osobně velmi důležité poselství a já doufám, že se ho podaří předat i mým fanouškům. Věřím, že se jim klip bude líbit. Produkce byla velkolepá. Natáčeli jsme ho s týmem profesionálů, kteří odvedli výbornou práci,“ říká ke klipu Tereza Mašková.
Zpěvačka Tereza Mašková tíhla ke zpěvu již od útlého věku, kdy působila ve sboru. Po ZUŠ absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. V 18 letech se zúčastnila celosvětové soutěže World Championships of Performing Arts, v níž zvítězila v kategorii Muzikál. V minulosti se objevila také v soutěži Česko Slovensko má talent.
Zde se můžete podívat na klip New Me: https://youtu.be/I-l7qdrdWzo
Album Tereza Mašková SuperStar poslouchejte / stahujte:
https://WMCZ.lnk.to/TerezaMaskovaVitezSuperstar2018