Zpěvačka Adéla vydává nový song!

Zpěvačka Adéla vydává nový song!

Zpěvačka Adéla vydává nový song!

Zpěvačka Adéla vydává nový song!
Mladá vycházející star české pop music, zpěvačka Adéla vydává nový song Už nejsem tvá a chystá k němu i klip. Adéla chce navázat na předchozí úspěchy, a ještě překonat popularitu songu Nech to bejt.   

Novinka hudebně odpovídá aktuálním trendům české pop music a ke zpěvačce dokonale sedí. Pokud jde o message písně, je poměrně jasná: Vystoupit z komfortní zóny a umět říct ne, i když je to někdy tak těžké. Nedělat neustále ústupky a nezůstávat jen ze zvyku s lidmi, se kterými nám není dobře. Snahu o změnu a zlepšení totiž vždycky musí mít obě strany, jinak je lepší ze vztahu co nejdřív odejít. 

  

Adéla se tentokrát víc podílela i na samotném textu, na kterém spolupracovala s Matějem Vávrou a takhle nám song Už nejsem tvá popsala: „Je to o zamilovaném člověku, kterému láska nebyla opětovaná. Do vztahu dal kus sebe a jediné co se mu vrátilo byl pláč, křik a smutek. V songu zpívám, že už nechci duši potemnělou, chci, aby té druhé straně bylo líp, aby si srovnal vlastní život a třeba se potkají za nějakou dobu v jiné situaci a všechno bude jinak. 
 
 

Skvělou zprávou pro fanoušky je, že k songu se v nejbližších dnech bude natáčet i klip a přípravy už jsou v plném proudu. Zatím můžeme prozradit pouze to, že klip bude poprvé minimalističtější, bez tanečnic a tanečníků. Tenhle styl se teď prosazuje i v zahraničí a zpěvačka díky tomu dostane víc prostoru. Zjistili jsme, že na klipu bude s Adélou spolupracovat známý video producent Jakub Mahdal, který má na kontě klipy skupin Chinaski nebo Slza i například zpěváka Sebastiana či zpěvačky Terezy Maškové. Rozhodně je se na co těšit!