Zpěvačka Adéla natočila nový klip a podepsala spolupráci s Warner Music

Zpěvačka Adéla natočila nový klip a podepsala spolupráci s Warner Music

Zpěvačka Adéla natočila nový klip a podepsala spolupráci s Warner Music

Adéla míří stále výš! Klip plný hvězd představí již brzy!

Zpěvačka Adéla (17) natočila nový klip k písni „Nech to bejt“. Píseň i klip budou oficiálně uvedeny v lednu příštího roku, a že se máte na co těšit, je patrné už jen z fotografií.


„Chtěla jsem klip, který bude moderní, nadčasový a moji fanoušci tam uvidí i další zajímavé tváře jako je Míša (známá influencerka pod nickem BeHa) nebo tanečníci ze známého tanečního studia. To se proslavilo tím, že jeho tanečníci vystupovali v pořadu Tvoje tvář má známý hlas”, prozradila mladičká zpěvačka.

Dalo by se říct, že vzhledem k hereckým tvářím je klip také multikulturní. Fanoušky možná překvapí, jak se Adéla v tomto klipu odvázala. Část záběrů byla totiž natáčena ve vaně plné mléka. „Koupat se ve vaně plné mléka? Čekala jsem, že to bude i příjemný zážitek... Už jen proto, že tyto koupele milovala Kleopatra. Nicméně musím říct, a ten, kdo mléčnou koupel  vyzkoušel, bude se mnou souhlasit, že opravdu nejde o nic moc příjemného. Já osobně dávám přednost běžné koupelové pěně“, směje se Adéla.

A co nového Adéla příští rok chystá? „S mým týmem jsme nyní - v prosinci navázali spolupráci s Warner Music. Můžete se tak těšit na zajímavé projekty“, doplnila Adéla s úsměvem potvrzujícím její slova.

Je vidět, že hvězda nadějné zpěvačky stoupá stále výš, a tak jí přejeme, aby se jí podařilo vše, co si nejen na příští rok naplánovala!