Zpátky do školy!

Zpátky do školy!

Zpátky do školy!

Ačkoliv letos je to se školní docházkou poněkud nejisté, věříme, že po prázdninách se děti vrátí do školních lavic. Máte doma také malou školačku nebo školáka? Pokud ano, pak určitě víte, že se na konec léta, který odstartuje koloběh ranního vstávání a chození do školy, většinou netěší. Zpříjemněte jim start nového školního roku, a pořiďte jim hezké stylové oblečení, které potěší i toho nejnáročnějšího malého módního znalce.

Co by raně podzimním šatníku vašich ratolestí nemělo rozhodně chybět? Inspirujte se nejnovějšími módními trendy a vsaďte na hravé kousky, které rozzáří očička každé parádnice i malého hrdiny! Oblečte své dítko do školy tak, aby se cítilo příjemně a zároveň bylo jeho oblečení i slušivé.

První školní den je pro všechny děti speciální. Vyparaďte svou holčičku do krásných šatů v její oblíbené barvě nebo sáhněte po roztomilé sukýnce v kombinaci se slavnostnějším vrškem. Období babího léta je krásné, ale často nevyzpytatelné. Rána bývají chladnější, po obědě naopak hřejí příjemné sluneční paprsky. Aby nebyla dětem zima, nebo naopak příliš teplo, vsaďte na vrstvení. Outfit v podobě pohodlných džínů, trička se zábavným potiskem a lehké bundy či mikiny je do zářijového počasí ideální volbou. Oblíbila si v létě vaše princezna šatičky? Nosit je může i nadále! Stačí pro ni zvolit model s delším rukávem z pevnějšího materiálu, ke kterému si oblékne punčochy a bundu a může jít vesele do školy! Holčičí podzimní módě vévodí barvy, veselé potisky, hravé vzory a příjemné materiály.

A co kluci? Ti v tom mají jasno už od malička. Žádné zdlouhavé parádění se před zrcadlem, prostě se obléknout a jít. První školní den však ve slušivé košili a jednoduchých kalhotách rozhodně zvládnou. Jinak kluci preferují především pohodlné oblečení, které jim nepřekáží při dovádění s kamarády. Doplňte šatník svého chlapečka o několik triček s krátkým a dlouhým rukávem, košil, mikin, džínů a stylových tepláků. Menší školáky potěší kousky s motivy zvířátek a pohádkových hrdinů.

Před nástupem do školy nezapomeňte svým dětem zkontrolovat velikost jejich bot. Dětská nožka neustále roste, a tak je možné, že obuv, kterou jste vašemu dítku pořizovali před létem, na podzim nemusí úplně sedět. Pravidelnou kontrolou zabezpečíte svému dítěti nejen pohodlí, ale především zdravý růst nožiček.

Představujeme ukázku dětského oblečení, doplňků a obuvi z aktuální kolekce značky Deichmann a F&F.