Zorka Hejdová ochutnala na večeru módy molekulární kuchyni

Zorka Hejdová ochutnala na večeru módy molekulární kuchyni

Zorka Hejdová ochutnala na večeru módy molekulární kuchyni

Moderátorka Zorka Hejdová navštívila stejně jako mnoho milovníků módy Prague Fashion Night. V doprovodu kamarádky se zastavila v Nákupní galerii Myslbek a nezůstalo „jen“ u oblečení.

V Myslbeku totiž na návštěvníky čekalo nejen mnoho obchodů otevřených až do deseti do večera, ale kromě nakupování byly příležitosti si odpočinout a popovídat tak, jak to udělala i Zorka Hejdová. Ta se svou kamarádkou dokonce ochutnala molekulární kuchyni. Dostaly možnost dát si speciální drink, který ale na první pohled na koktejl nevypadal. „Molekulární kuchyni jsem ještě nikdy neměla. Jsem ale ráda, že jsem se odvážila to vyzkoušet,“ řekla Zorka, která si „přiťukla“ s kamarádkou.

Nebyla to ale jediná věc, která byla k dispozici. Každý měl možnost se posadit a dát si kávu s karlovarskou oplatkou, zajít si na masáž hlavy nebo na manikúru. A samozřejmě si koupit něco hezkého na sebe.

Výjimečná akce se stejně jako minulý rok konala nejen v Myslbeku, ale také v luxusních obchodech v Pařížské ulici a jejím okolí od pěti hodin odpoledne do deseti večer. Jedná se o jarní akci, která navazuje na úspěšný DreftFashionWeek.