Známé osobnosti v obležení motorek a skvělého jídla. Kdo letos na Prague Harley Days nejvíc hřešil?

Známé osobnosti v obležení motorek a skvělého jídla. Kdo letos na Prague Harley Days nejvíc hřešil?

Známé osobnosti v obležení motorek a skvělého jídla. Kdo letos na Prague Harley Days nejvíc hřešil?

První červencový víkend se Praha opět proměnila v Mekku motorkářů. Na Výstavišti Holešovice totiž pro-běhl další ročník oblíbených Prague Harley Days, který si nenechali ujít ani známe tváře showbyznysu. Zpě-vačka Verony Veronika Stýblová, zpěvák a herec Jan Kopečný a manželé a herečtí kolegové Nikol Kouklová a Karel Heřmánek se zastavili v Hard Rock zóně, která mimo jiné nabízela výborné Legendary® Steak bur-gery, za které získala od Harley Davidson Praha cenu Best Burger Award (cenu za nejlepší burger).

Zpěvák Jan Kopečný se přišel pokochat krásnými stroji a zavzpomínat na to, když ještě on sám na motorce jezdil. „Dřív jsem na motorce jezdil, ale pak jsem jednou upadnul, sice se mi nic vážného nestalo, ale i tak jsem toho nechal. Mám z těch strojů respekt. Ale kouká se na ně opravdu hezky,“ uvedl Kopečný. Usmě-vavý zpěvák také prozradil, jak se udržuje ve formě. „Chci být fit, takže pravidelně chodím makat do posi-lovny. Na druhou stranu si ale nechci odpírat takové ty radovánky jako dobré jídlo a pivo. Třeba jako ty-hle legendární burgery z Hard Rock Cafe, jsou fakt skvělý, ty si nikde nenechám ujít,“ doplnil. Kromě kon-certování po českých festivalech ho v létě s kapelou čeká také natáčení tří videoklipů nebo křest nové des-ky. Na podzim zase začne zkoušet nový muzikál a se svojí kapelou odjede podzimní turné. Podle jeho slov se tedy do prosince nezastaví.

V Hard Rock Cafe zóně, která byla součástí areálu, si pauzu na oběd dávala také zpěvačka skupiny Verona Veronika Stýblová s manželem. „Já jsem obdivovatelkou mužů, kteří jezdí na motorkách. Je to velice sexy. Můj manžel sice motorku nemá, ale vlastní silnější skútr, na němž s ním vždycky jezdím. Když si nasadí helmu je to hodně přitažlivé,“ prozradila Veronika. Plavková sezóna zpěvačku netrápí. „Já se snažím udržo-vat celý rok, takže když jdu na nějakou akci, ráda si na ní dám něco dobrého a klidně i tučnějšího. Jídlo prostě miluju.“

Manželé Nikol Kouklová a Karel Heřmánek zase na motorce projeli celý Vietnam. „ Já mám z motorek velký respekt, ale ráda jsem se vezla s manželem, když jsme asi před šesti lety projeli na motorce Vietnam. Byl to skvělý zážitek, ujeli jsme asi 160 kilometrů,“ říká herečka.

Ohledně diet mají oba manželé také jasno. „Pro ženskou léto většinou znamená takové to období salátů a lehčích jídel. Já to mám podobně, ale někdy také zhřeším, jako třeba dneska,“ říká herečka s úsměvem a burgerem v ruce. „Ale celkově nejsem moc dietářský typ. Jím to, na co mám chuť v nějakém balancu a nepřejídám se,“ upřesnila. Její manžel herec Karel Heřmánek to má podobně. „Také se snažím nepřejí-dat, ale pak je vždycky nějaký festival nebo akce a je to v háji,“ směje se Heřmánek a dodává: „Divadlo je ale fyzicky hodně náročné, takže mi to částečně nahradí i posilovnu.“

Kouklová s Heřmánkem od srpna začínají zkoušet ve svém domovském Divadle Bez Zábradlí novou hru, komedii s názvem Hra, která se zvrtla. Předtím ještě plánují výlet do Skotska a Chorvatska.

 

 

Hard Rock International

O Hard Rock®:

S provozovnami v 73 zemích, zahrnujícími 184 restaurací, 237 Rock Shops®, 28 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známé díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových před-mětů, které koupíte v Rock Shops a on-line na https://shop.hardrock.com. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock a také pro vystoupení Hard Rock Live®. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“. Mezi další zajimává místa, kde společnost provozuje hotely a casina jsou Atlantic City a Punta Cana. Hard Rock Hotels se nacházejí také v atraktivních letoviskách jako je Bali, Cancun, Daytona Beach, Desaru Coast, Ibiza, Orlando, Shenzen. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Piccadilly Cirus ve Velké Británii, Káthmándú v Nepálu, Kjóto v Japonsku, Asunción v Paraguayi a Čandígarh v Indii. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Amster-dam, Berlín, Budapešť, Dublin, Los Cabos, Madrid, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2019 byla společnost také oceněna jako jeden z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.