Značka Tic Tac a Petr Mrázek

Značka Tic Tac a Petr Mrázek

Značka Tic Tac a Petr Mrázek

Značka Tic Tac a Petr Mrázek v nové kampani pro sociální sítě

Značka Tic Tac, proslulá svými osvěžujícími bonbony, se spojila s Petrem Mrázkem, hokejistou NHL chytajícím za Detroit Red Wings, aby v polovině září představila společnou kampaň pro sociální sítě. Ta je Petrovi doslova šitá na tělo. Známý hokejista totiž bude formou série krátkých videí zveřejněných na facebookovém profilu značky Tic Tac odpovídat každý měsíc na jednu osobní otázku. Součástí nové kampaně bude také soutěž, ve které si přijdou na své fanoušci Petra i osvěžující síly populárního bonbónu.


Petr Mrázek je coby známý gólman spojován se sportovním prostředím, nyní ale doslova odloží brankářskou masku a ukáže svoji tvář tak, jak ji ještě neznáte. V průběhu následujících 12 měsíců bude Petr odpovídat formou videa na 12 otázek, z nichž první se na facebookovém profilu značky Tic Tac objeví v polovině září. Spolu s otázkami na tělo přichází značka i s novou soutěží, ve které budou moct fanoušci vyhrát krabičky Tic Tac podepsané přímo Petrem Mrázkem.

Kampaň je primárně vytvořena pro sociální sítě, proto bude možné veškerý obsah zobrazit ve formátu pro mobilní zařízení.