Značka Sunar nezahálí, připravila pro Vás další novinku!

Značka Sunar nezahálí, připravila pro Vás další novinku!

Značka Sunar nezahálí, připravila pro Vás další novinku!

SUNAR je BIO

Regály obchodů se pozvolna zaplňují novou BIO řadou kapsiček a snacků značky Sunar, které potěší nejednoho milovníka ovoce a zeleniny. BIO kapsičky obsahují 100% vyzrálé šťavnaté ovoce a zeleninu v BIO baby kvalitě, bez přidaného cukru.

Nové, chutné kombinace ovoce a zeleniny nejsou jedinou novinkou. „Sunar BIO kapsičky jsou prodávané v novém EKO obalu, který má nižší uhlíkovou stopu, a je tak šetrnější k přírodě. Více než 70 % obalu je vyrobeno z rostlinných obnovitelných zdrojů – cukrové třtiny. I když obal není ještě plně recyklovatelný, jde o novou generaci obalových materiálů odrážejících náš zodpovědný přístup k životnímu prostředí,“ vysvětluje Iva Fruniová, senior category manager Baby Todler Food CR&SR, Hero Czech and Slovakia.

Kapsičky nejen na cesty

Lety a generacemi dětí ověřená řada ovocných kapsiček Sunar do ručičky přichází s novinkou v podobě BIO řady, která ji doplní i o kombinace se zeleninou, konkrétně s mrkví. Maminky tak svým dětem mohou na cestách nabídnout tyto nové kombinace 100% pyré:

Jablko – banán – mrkev

Hruška – malina

Jablko – jahoda – borůvka

Jablko – banán

BIO kapsičky jsou vhodné pro dětičky od 4. ukončeného měsíce věku.

Doporučená maloobchodní cena: 31,90 KčBIO snacky bez zbytečností

Sunar BIO snacky jsou křupavé dobroty bez zbytečností, nejen pro nejmenší členy domácnosti. Křupky jsou určeny dětem od ukončeného 12. měsíce a jsou vyrobené z BIO obilnin, luštěnin a zeleniny. Neobsahují lepek. Nenajdete v nich ani žádný přidaný cukr** či sůl*, ale obsahují vitamín B1, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Nová receptura je stále založená na kvalitní BIO zelenině a luštěninách. Díky nové receptuře jsou křupky ještě nadýchanější, křupavější a chutnější. Varianta Hráškové lusky obsahuje dokonce až 70 % hrášku. Z balení hrachových lusků či mrkvových koleček si vybere opravdu každý. A pro nerozhodné nabízí značka Sunar balení Party mix, ve kterém maminky najdou obě varianty.

Ideální zdravá pochoutka, která se hodí do batůžku, na procházku, ale i na domácí mlsání, oslavu či dětskou párty.

Doporučená maloobchodní cena: 44,90 Kč