ZLATÉ VÁNOČNÍ HITY NABÍZÍ KARLA GOTTA, LUCII BÍLOU A DALŠÍ

ZLATÉ VÁNOČNÍ HITY NABÍZÍ KARLA GOTTA, LUCII BÍLOU A DALŠÍ

ZLATÉ VÁNOČNÍ HITY NABÍZÍ KARLA GOTTA, LUCII BÍLOU A DALŠÍ

ZLATÉ VÁNOČNÍ HITY NABÍZÍ KARLA GOTTA, LUCII BÍLOU A DALŠÍ HVĚZDY

Nový výběr slavných českých vánočních hitů i novinek vydává Supraphon na CD i digitálně. Těšit se můžete na klasické vánoční hity, ale i zbrusu nové skladby v podání populárních umělců.

Vánoční písničky patří neodmyslitelně k atmosféře nejkrásnějších svátků v roce. V adventním čase se k nám vracejí známé melodie v podání legendárních zpěváků i v nové interpretaci a s nimi přicházejí také nové vánoční skladby. Na této kompilaci nesmí chybět evergreeny prověřené časem, jako Rolničky, Purpura, Jsou svátky nebo Bílé Vánoce, ale posluchači zde najdou i novinky od populárních českých interpretů.

YT teaser: https://youtu.be/S1V8nZahtDo

Zlaté vánoční hity nabízejí opravdovou špičku z české scény. Nechybí zde například Karel Gott, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Naďa Urbánková, Hana Zagorová, Petr Ulrych a Hana Ulrychová, Waldemar Matuška, Viktor Preiss, Iveta Bartošová, Milan Drobný, Rudolf Hrušínský, Petr Hapka a mnoho dalších. Mladší generaci pak zastupují například Martin Chodúr nebo Radek Banga. Právě ten přichází se svou úplně první vánoční písní Sněhová vločka. Videoklip vtáhne diváky nejen svou kouzelnou vánoční atmosférou, ale také svým příběhem. Ukazuje nám totiž to pravé kouzlo Vánoc, na které přes všechen stres a pracovní vytížení někdy zapomínáme.


„Kvůli tomu, co se u nás doma dělo, jsme Vánoce v podstatě neslavili. Nechtěli jsme tátovi dávat jen další zbytečný impuls k tomu, aby pil a zase něco vyvedl. A takhle jsem to vlastně měl až do svých 27 let, asi jsem to s tím měl prostě nějak spojené. Jenže pak jsem potkal svoji ženu a zamiloval se a teprve s ní jsem pochopil, o čem skutečně Vánoce jsou. Zamiloval jsem si je, stejně jako ji,“ prozrazuje o nové vánoční písni Radek Banga.


YT Sněhová vločka: https://youtu.be/02SpLxlw1Rk

Tracklist:

Jsou svátky – Karel Gott / Vánoční expres – Lucie Bílá / Vánoční směs (Bílé Vánoce, Purpura, Padá sníh, Rolničky) – Helena Vondráčková, Karel Gott, Hana Buštíková, Zdeněk Pulec a Naďa Urbánková / Vánoční zvony – Martin Chodúr / Ave, Ave – Hana Zagorová / Veselé Vánoce – Naďa Urbánková, Pavel Bartoň, Viktor Preiss, Iveta Bartošová, Milan Drobný, Rudolf Hrušínský, Jana Hlaváčová a Luděk Munzar / On je náš pán – Petr Hapka / Co přát si víc – Dasha / Dým nad střechami – Waldemar Matuška / Jen jedenkrát v roce – Hana Zagorová, Petr Kotvald a Stanislav Hložek / Dny zázraků a přání – 4 Tenoři / O Vánocích – Karel Černoch a Dagmar Patrasová / Rodinné Vánoce – Rangers / Dlouhá zima – Naďa Urbánková / Dvanáctá – Petr Kotvald / Venku je déšť a mráz – Eva Pilarová a Jaromír Mayer / Na Vánoce ráno – Greenhorns / Padá sníh – Jitka Molavcová / Domů k vám – Michal Horák / Krásný sen – Petr Ulrych a Hana Ulrychová / Sněhová vločka – Radek Banga / Duch Vánoc – Štefan Margita a Michal Kindl

Celkový čas: 74:54