Zlaté mince s Helenou Vondráčkovou můžete mít i vy!

Zlaté mince s Helenou Vondráčkovou můžete mít i vy!

Zlaté mince s Helenou Vondráčkovou můžete mít i vy!

Luxusní dárek pod stromeček: Helena Vondráčková ve zlatě

Na zlatou neděli se v Lucerně uskuteční Vánoční koncert zpěvačky Heleny Vondráčkové, která má za sebou letos nejen úspěšný rok, ale také oslavu své 50.leté kariéry na popové scéně. V současné chvíli probíhá mega úspěšné turné Heleny Vondráčkové na Slovensku, který organizuje společnost Bluemark.sk. "K úspěšnému turné přispěla skvělá organizace Jana Kubiše, který celé toto turné skvostně připravil. Sály jsou vyprodané, standing ovation ani přídavky neberou konce, publikum je nadšené", sdělila své čerstvé dojmy Helena Vondráčková pro VIPosobnosti.eu.

K jejímu letošnímu jubilejnímu výročí na popové scéně byla Heleně Vondráčkové agenturou VIP osobnosti navržena a s profesionálním umem zpracovaná Českou mincovnou pamětní medaile, která je již  v limitované edici téměř vyprodaná.  Jeden z čtenářů magazínu VIPosobnosti.eu se dnes stal v soutěži o tuto pamětní medaili Heleny Vondráčkové šťastným výhercem. 

V listopadu také proběhla na zámku nedaleko Prahy dražba této medaile, kde se stal netradičně dražitelem oblíbený moderátor Rey Koranteng. Šek z výtěžku dražby na pódiu během koncertu v Lucerně, 21.12. slavnostně převezme zástupce Nadace Taťány Kuchařové. Již tuto Zlatou neděli se vám představí Helena Vondráčková celá ve zlatě. A to nejen proto, že koncert se koná na zlatou neděli, obdržela pamětní zlatou medaili, ale svým fanouškům se představí v nádherných zlatých šatech. "Během koncertu bude pokřtěno moje nové album, Kouzlo Vánoc". Zpěvačka, která nejen skvěle zpívá, tančí, stepuje, má vytříbený vkus, outfit, bude na pódiu během koncertu v Lucerně oceněna firmou Warner Music za prodej alba Touhy zlatou deskou. Hostem koncertu bude Ondřej Brzobohatý. Takže příznivci, fanoušci Heleny Vondráčkové se mají 21. prosince v již vyprodané Lucerně opravdu na co těšit.

Pokud hledáte originální dárek pod stromeček, zájemci o CD, či medaile s portrétem Heleny Vondráčkové si je mohou zakoupit nejen přímo na koncertě v pražské Lucerně, 21.12.2014, od 19.00 hod., ale také na stránkách www.ceskamincovna.cz.

Na pohádku Šíleně smutná princezna s Helenou Vondráčkovou se můžete podívat na Štědrý den na ČT 1 od 14.40 hod.

Foto: MM agentura Praha, VIP osobnosti