Zlatá maska – končí nejroztomilejší maska

Zlatá maska – končí nejroztomilejší maska

Zlatá maska – končí nejroztomilejší maska

Uplynulý díl přinesl zklamání pro milovníky psů. Opustila nás snad nejroztomilejší maska celé soutěže – Buldoček. Pod ní se překvapivě skrýval oblíbený slovenský moderátor Milan Zimnýkoval, přezdívaný Junior. Jeho v průběhu celé soutěže nikdo z porotců netipoval správně. Otázka ale zůstává: „Kdo se skrývá pod další maskou?“

 

Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 11. října ve 21.25 na Primě.

V neděli bude bojovat o vaši přízeň opět čtveřice masek. A v nadcházejícím dílu vám pomohou hádat a o zábavu se postarají čtyři detektivové, tentokrát v nejtradičnějším složení – herec a zpěvák Jakub Prachař, herec a moderátor Michal Hudák, herečka Jiřina Bohdalová a moderátor Libor Bouček. Provázet bude Martin „Pyco“ Rausch. Těšte se na další překvapivá vystoupení, skvělé pěvecké výkony a nečekaná odhalení.

Milan Zimnýkoval (přezdívaný Junior) je slovenský televizní a rozhlasový moderátor, který se narodil ve východoslovenském městě Snina. Je synem vojáka a učitelky. Deset let tančil ve folklorním souboru Zemplín v Michalovcích. V červnu 2012 se oženil s televizní produkční Antóniou Gondovou. Žijí spolu v Bratislavě a vychovávají dceru Alexandru. Do povědomí lidí se dostal především jako rádiový spíkr. Největší přízeň posluchačů si získal v moderátorském týmu s Marcelem Forgáčem – jako jeden z dvojice Junior a Marcel. V roce 2009 společně začali moderovat odpolední show v rádiu. V roce 2013 se přesunuli do ranního vysílání. Dvojice si svým vtipem, smyslem pro improvizaci a pohotovostí zajistila přízeň fanoušků i za hranicemi Slovenska. V roce 2013 se ujali moderování pořadu Nikdo není dokonalý. Společně moderovali také dva ročníky úspěšné talentové show Česko Slovensko má talent. Milan moderoval i spoustu dalších televizních projektů.

A co o show Zlatá maska ještě nevíte? Pokuta pro účinkující, kteří by dopředu prozradili, že se skrývají pod maskou, činí obrovských 250 tisíc eur.

Zlatá maska – rozhovor Milan Junior Zimnýkoval

Jaká byla maska?

V kostýmu jsem se cítil velmi dobře, i když to byl neopren s břichem a uvnitř finská sauna. Ale jinak byl super. Neměl jsem žádná omezení, tak jsem si masky o to víc užíval.

Znal jste show předtím?

Nevěděl jsem, do čeho jdu, tak jsem si to začal googlovat. Hned jsem se do toho zamiloval a toužil jsem být součástí. Ale ne jako moderátor, protože se přiznám, že Pyco má těžkou úlohu, je to náročná práce pro moderátora. Uvědomoval jsem si, že nejsem zpěvák, ale vybírali jsme písničky, aby mi sedly. Přiznám se, šel jsem do obrovské výzvy, jestli to dám a nezklamu režiséra, televizi, diváky... Ale nejvíc mě lákala ta maska, za kterou se člověk může skrýt a dělat cokoliv.

Jak se Vám dařilo účinkování tajit?

Musím se všem, které jsem klamal, omluvit. V rádiu se mě ptali, proč jsem tak unavený, v televizi se mě ptali, zda nevím o této show. Mátl jsem trošku na Instagramu například tím, když moje malá dcera byla na lyžovačce a já jsem přidal fotku z lyžování, ale nenapsal jsem, že jsem na ní taky, i když to tak mohlo působit. Nejhorší bylo nemluvit o tom. Dostal jsem i instruktáž, jak to dělat, aby mě neodhalili.

A doma to věděli?

Moje dcera o tom nevěděla. Největší motivace byla ukázat jí, že táta byl buldoček. Též jsem byl zvědavý a těšil jsem se na ten moment, kdy se na to budeme společně koukat a já dám masku dolů. Byla úplně nadšená!

Zlatá maska – rozhovor detektiv Libor Bouček

Znal jste show Zlatá maska ještě předtím, než jste dostal nabídku být v ní jedním z detektivů?

Ano, znám ji z několika světových trhů a vím, co Zlatá maska způsobila na americkém trhu, kdy ji nasadili proti Hlasu, který byl do té doby neotřesitelný. Je to strašně úspěšná show a klíč k jejímu úspěchu je velmi prostý – je to čistokrevná zábava, nic se nemusí řešit, divák nemusí nikde hlasovat, nemusí se starat o sociální sítě ani nic jiného. Jenom se nechává unášet zábavou, kterou by třeba neřekl do lidí, kteří jsou schovaní pod maskou, a hádá, kdo se pod ní skrývá. Je to rodinná show, jak pro děti, tak i starší diváky – pravidla jsou jednoduchá a není třeba si ničím složitě lámat hlavu. Je to prostě nejúspěšnější zábavný formát současnosti.

Proč jste přijal úlohu detektiva?

Pan Prachař říkal, že by to bylo fajn. Také křeslo bylo volné, tak jsem tu nabídku přijal rád.

Co je na této úloze nejtěžší?

Nejtěžší je ráno se probudit a pak dostat se ke slovu vedle pánů Prachaře a Hudáka a Jiřinky Bohdalové nebo Celeste Buckingham, tj. najít mezeru v proudu slovu slov, kam vložíte ta svá slova, a pak nepřestat mluvit, protože jinak vám ostatní slovo zase vezmou.

Přijal byste i nabídku na účinkování v jedné z masek? Každá údajně váží kolem 15 kg.

Já bych nabídku přijal rád, ale komise, která je v čele TV Prima a JOJ, moc dobře ví, jaký je můj pohyb na jakémkoli jevišti, že je hrozivý, takže já buď stojím schovaný za pultem, nebo sedím. Takže opravdu rád bych, ale nejde to, v rámci zachování duševního i fyzického zdraví diváků dvou televizí ve dvou evropských zemích.

Uměl byste si představit, že byste měl jako moderátor partnera v takovéto masce?

To jsem již zažil mnohokrát, většina kolegů je v nějaké masce – i já jako moderátor.

Jak se Vám líbí na CNN Prima NEWS?

V této práci se mi moc líbí, je to veliká věc příchod tak obrovské mediální značky do České republiky. Pracovně je to úplně něco nového, je to kompletní změna mého životního stylu, jako práce je to mnohem náročnější. Mně se to ale velmi líbí, a co je důležitější, tak že se to snad líbí i divákům – a pokud se jim to bude líbit dlouhodobě, bude to fajn.

Jaké máte na letošek ještě plány?

Zcela jednoduché – přežít rok 2020 a šťastně vstoupit do roku 2021, to bych přál i všem ostatním.

Jak jste na tom s dovolenou?

Já to mám tak, že na dovolené jezdí má manželka za mne – a vypráví mi o tom. Už takto byla na spoustě míst :-).