Zimní drinky na zahřátí, míchačka na hory i citrónové osvěžení

Zimní drinky na zahřátí, míchačka na hory i citrónové osvěžení

Zimní drinky na zahřátí, míchačka na hory i citrónové osvěžení

Originální horké drinky do mrazivého počasí

Tak konečně jsou tady! Vánoce a velkolepé oslavy konce roku i volné dny, na které se třese většina z nás. Chcete si je pořádně užít a dopřát si něco výjimečného, a přesto tradičního? Sáhněte po Metropolu a připravte z něj skvělé horké pití, díky kterému se zahřejete i v tom nejmrazivějším počasí.

Originální aperitiv Metropol se vyrábí již od roku 1961 z vybraných révových vín a speciálního koření. Má hořkosladkou chuť a výraznou vůni. Nejlépe chutná čistý a pořádně vychlazený, ale je také ideální a nezaměnitelnou ingrediencí do míchaných nápojů. Vybrat si můžete hned ze dvou - bianco nebo cherry.

Doporučená MOC Metropol Bianco i Metropol Cherry je 119 Kč.

Vyzkoušejte skvělé recepty na horké drinky:

ALŽÍRSKÁ OÁZA

4 cl Metropol Cherry

1 dl červeného vína

1dl pomerančového džusu

skořice, hřebíček

Metropol spolu s vínem, džusem, skořicí a hřebíčkem jednoduše svaříme.

GINGERPOL

4 cl Metropol Bianco

1 dl vody

čerstvý zázvor, cukr

Všechny ingredience svaříme.


Projasněte zimní dny, objevte slunce v lahvi

S barevným drinkem v ruce se i studené zimní dny rázem změní v naprostou pohádku. A co může být lepšího než sněhem pokrytá krajina kolem vás a rovnou namíchané osvěžení?

Avanti Spritz si okamžitě zamilujete pro jeho charakteristickou hořkosladkou chuť i výraznou oranžovou barvu, která rozzáří nejen každý večírek, ale i odpoledne u sjezdovky. Dopřejte si ho pořádně vychlazený, s ledem a plátkem čerstvého pomeranče.

Prožijte nezapomenutelné chvíle s letním drinkem třeba i v zimě na horách.

Doporučená maloobchodní cena Avanti Spritz je 79 Kč. K dostání také na www.osobnivinoteka.cz


Citrusy do studené zimy tak trochu jinak

Horký černý čaj s citronem, pomeranče či pomelo ke svačině – to vše k mrazivému počasí neodmyslitelně patří. Co takhle ale zkusit citrusy v trochu jiné podobě? Nechte se pořádně osvěžit, a zároveň si připomeňte vzdálené horké léto! Zkuste Avanti Citruzo, které vám učaruje neodolatelnou vůní a intenzivní exotickou chutí.

Šumivý alkoholický nápoj Avanti Citruzo už nemůže chybět na žádné party, na horách ani v pohodlí vašeho domova! Vychutnejte si ho s dobrou náladou ve společnosti vašich přátel.

Doporučená MOC je 59 Kč.