Zdraví a vitalita v zázvorových čajích TEEKANNE

Zdraví a vitalita v zázvorových čajích TEEKANNE

Zdraví a vitalita v zázvorových čajích TEEKANNE

Také své zdraví rádi svěřujete do péče zázvoru? V zimě dokáže prohřát zkřehlé tělo a současně je výbornou prevencí proti nachlazení a chřipce. Posílit v náročném období svou imunitu můžete i díky několika druhům zázvorových čajů od společnosti TEEKANNE, s nimiž si užijete jeho nezaměnitelnou chuť v nejrůznějších důmyslných kombinacích.

Pozitivní sílu vám zázvor dodá například v harmonickém spojení s povzbuzujícím zeleným čajem, a to buď s tóny citronu TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon nebo s exotickým mangem v čaji TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango. Spolu s výhodami zázvoru tak získáte i další zdravé benefity, které nabízí zelený čaj. Ten obsahuje vysoké množství prospěšných flavonoidů, které chrání organismus před nebezpečnými volnými radikály. Ty se nám do těla dostávají vlivem civilizačních faktorů a kromě celkového stárnutí organismu i kornatění tepen způsobují bohužel i vznik rakoviny. Vědecké studie však potvrdily, že právě pravidelným pitím zeleného čaje se snižuje riziko vzniku určitých typů rakoviny i nebezpečných srdečních chorob.Kdo nepatří mezi fanoušky zeleného čaje, může sáhnout po čaji TEEKANNE Ginger & Lemon, kterému vládne pouze výrazný citron a pikantní zázvor, nebo ochutnat jedinečné spojení kořeněného zázvoru a zlatavé kurkumy v čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma. Orientální kurkuma oslňuje nejen svou zlatavou barvou, ale i účinky, které má na lidské tělo. Kurkuma, stejně jako zázvor, patří k mistrům v boji proti zánětům, posiluje obranyschopnost proti virům a bakteriím a díky antioxidantům podporuje i správnou činnost mozku. Tento zlatý východní elixír chutná obzvlášť skvěle s medem a s citronem.

TEEKANNE Green Tea Ginger & Lemon je k dostání za cenu 41,30,-

TEEKANNE Green Tea Ginger & Mango je k dostání za cenu 41,30,-

TEEKANNE Ginger & Lemon je k dostání za cenu 48,70,-

TEEKANNE Ginger & Curcuma je k dostání za cenu 48,70,-

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz