Žbirka téměř vyprodal své turné už pět měsíců před jeho startem

Žbirka téměř vyprodal své turné už pět měsíců před jeho startem

Žbirka téměř vyprodal své turné už pět měsíců před jeho startem

Velké zářijové turné Miroslava Žbirky, během kterého postupně navštíví Prahu, Ostravu, Bratislavu a Košice, je téměř vyprodané. Podle pořadatelů zbývá ve všech městech posledních několik desítek lístků a fanoušci žádají, aby byly přidány další místa. Velkým lákadlem turné Road to Abbey Roar TOUR je i exkluzivní host v podobě Mariky Gombitové.

„Když mi pořadatelé oznámili, že si mám rychle zablokovat lístky pro kapelu a kamarády, protože už za chvíli žádné nebudou, potěšil mě takový zájem. Ale na druhou stranu na mě dolehla zodpovědnost a byl jsem dvojnásob rád, že už jsem minulý týden v Londýně zahájil zkoušky s anglickými muzikanty a budeme v tom pokračovat u nás i s Marikou,“ komentoval skvělé prodejní výsledky svého nadcházející turné Miroslav Žbirka. Fakticky to znamená, že beznadějně vyprodaný je koncert v Bratislavě, pár posledních volných lístků je k dispozici v Praze a rychle mizí i zbývající vstupenky na koncerty v Ostravě a Košicích.

Žbirka slibuje velkou show a osobně se těší především na společné vystoupení s Marikou Gombitovou. Diváci tak budou mít po dlouhých letechunikátní příležitost vidět dvě legendy opět spolu na jednom pódiu. „Je mi cťou podporiť tento zaujímavý projekt a preto som prijala pozvanie od Mekyho vystúpiť na tomto koncerte ako hosť.“ Velkou radostí z potvrzené opětovné spolupráce s Marikou se netají ani Miro Žbirka: „Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen.“ Dalšími exkluzivními hosty turné jsou vynikající bubeník Blair Cunningham a zpěvák Pete Brown.

 

Termíny turné 2016:
16.9.2016 od 19:00 - TIPSPORT ARENA PRAHA
18.9.2016 od 19:00 - OSTRAVAR ARÉNA
20.9.2016 od 19:00 - ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU BRATISLAVA
22.9.2016 od 19:00 - STEEL ARÉNA KOŠICE

Vstupenky právě v prodeji v cenových kategoriích

1490 Kč, 1190 Kč, 890 Kč, 690 Kč, 490 Kč, 350 Kč, 99 Kč v síti TICKET ART a TICKET PORTAL

ce informací:

http://www.roadtoabbeyroad.cz

https://www.facebook.com/events/182047792139903/ 

Pořadatel akce:

TICKET ART PRODUCTION, s.r.o.

Politických vězňů 1531/9

Praha 1