Zbavte se v novém roce známek únavy vepsaných ve tváři

Zbavte se v novém roce známek únavy vepsaných ve tváři

Zbavte se v novém roce známek únavy vepsaných ve tváři

Zbavte se v novém roce známek únavy vepsaných ve tváři. Rychle a efektivně

S příchodem nového roku je to vždy stejné. Po stresu z přípravy a organizace celých svátků zkrátka nevypadáme odpočinutě, tedy tak, jak bychom chtěly. Zbavte se důkazů své precizní výkonnosti a dopřejte pokožce, co potřebuje. Omládněte o několik let díky správně zvolené péči. Konečně bude vaše tvář vypadat, jako byste vše zvládala jen tak mimochodem. A o to přece běží. Zamilujte se do produktů značky Orlane, které vám s restartem pleti v roce 2021 pomohou.

Po shonu, který jste absolvovala v prosinci a s příchodem nového roku, máte jistě nárok na trochu času sama pro sebe. Vyhraďte si jej a efektivně využijte ve svůj prospěch. Zbavte se posledních známek únavy z roku předešlého, které máte vepsané ve tváři, a vykročte do optimisticky laděného roku 2021 tou správnou nohou. A dokonale upravená. Jestliže potřebujete rychle zatočit nejen s následky nočního sezení nad celoročními pracovními uzávěrkami, ale také s vráskami, které se vám do tváře vryly kvůli covidu, přípravě prakticky ilegálních Vánoc a dalším situacím, na které jste dosud zvyklá nebyla, máme pro vás řešení. Objevte řadu Antifatigue značky Orlane a omládnete okamžitě přesně tak, jak potřebujete.

Plus bonus navíc: Po aplikaci se budete cítit, jako byste se právě vrátila z čtrnáctidenní dovolené.

Pokud vám SOS balíček pomůže, zkuste svou péči o pokožku zkonzultovat s odbornicemi z ORLANE INSTITUTU a zjistíte, jaká kombinace přípravků by vaší pleti v roce 2021 slušela nejlépe.

Jak začít? Rychlou nápravu stavu pokožky zjednáte díky kombinaci přípravků, které s únavou vepsanou do tváře efektivně bojují. Vyzkoušejte:

Antifatigue Sérum – 30 ml/3990 Kč

Mimořádně aktivní sérum, které pleť okamžitě a dlouhodobě nabije energií. Unikátní komplex Energisum odbourává toxiny a zjemňuje pleť. Po třítýdenní intenzivní kúře bude pleť viditelně mladší a odpočinutá. Použití: V tenké vrstvě aplikujte ráno a večer buď samostatně, nebo pod přípravky řady Péče proti únavě.

Antifatigue Absolute Polyactive krém – 50 ml/3290 Kč


Krém inspirovaný světelnou terapií přináší ve své vylepšené verzi ještě více energie pro unavenou pleť. Je prokazatelné, že díky světelné terapii lze obnovit činnost genů podporujících efektivní zmírňování tvorby vrásek a vizuálně starší pokožky. Antifatigue Absolute Polyactive krém na unavenou pleť je inspirován právě touto světlenou terapií. Krém obsahuje výtažek z kořene stromu Lindera, který má pozitivní efekt podobně jako světelná terapie. Ženšen ve spojení s výtažkem z ginkgo biloby, stromu dlouhověkých, odplavuje toxiny a podporuje mikrocirkulaci. Bio-Energic Komplex pleť energizuje, hydratuje a zpevňuje. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť.

Antifatigue Maska na unavenou pleť – 75 ml/1590 Kč

Antifatigue Maska zajistí pleti okamžitou relaxaci a viditelné vypnutí, po ošetření je doslova nabitá novou energií! Unikátní složení poskytuje okamžitou biologickou reakci proti stárnutí, vypíná pleť již po první aplikaci, regeneruje, hydratuje a rozjasňuje. Pleť je následně odpočatá, pevná a pružná. Po jejím použití na pleti lépe a déle drží make-up. Použití: Při ošetření cíleném proti únavě naneste dostatečnou vrstvu masky a nechte ji 10 minut působit. Pro okamžitý efekt aplikujte masku v tenké vrstvě pod make-up.