Zázračná okurka

Zázračná okurka

Zázračná okurka

 

Slupovací maska Freeman. Přejete si, aby vaše pleť byla krásná, pěstěná a zdravá?

Dopřejte si blahodárné účinky okurky v nové jednorázové slupovací pleťové masce Freeman. Pleť čistí, vyhlazuje, regeneruje – odstraňuje známky únavy a stresu a osvěžuje. Přírodní kompozice obohacená extraktem z okurky jemně odstraňuje nečistoty z pleti, aniž by ji zanechala vysušenou.

Okurka obsahuje enzymy a stopové prvky, které zmírňují otoky očních víček a regulují obsah vlhkosti v pokožce. Tato zelenina obsahuje více než 95 % vody. Zbytek tvoří minerály, cukry, vitamíny C a B a také bílkoviny, které čistí ústrojí, povzbuzují ledviny, omezují buněčné bujení a zároveň působí hojivě na pokožku. Šťáva z okurek posiluje pružnost vlasů i vazivových tkání.  To je také důvod, proč okurky přikládáme na pleť. Výtažek z okurky zabraňuje dehydrataci pleti a současně regeneruje její přirozenou obranyschopnost.

Anti-stress Freeman

Antistresová pleťová maska Freeman obsahuje minerály z mrtvého moře, pleť čistí, zklidňuje a uvolňuje ucpané póry.

Tato zklidňující maska okamžitě po aplikaci absorbuje přebytečný pleťový maz. Minerály z Mrtvého moře obsahují přírodní látky důležité pro udržení zdravé pleti. Levandule a bergamot mají relaxační aromaterapeutické účinky. Je vhodná pro všechny typy pleti.

V prodeji oba typy masek v drogeriích, supermarketech, drogistických řetězcích nebo velkoobchodech za doporučenou cenu 35 Kč.