Závěr moto sezóny s Harley-Davidson. Získejte k novému motocyklu řady Sportster až 32.000 Kč!

Závěr moto sezóny s Harley-Davidson. Získejte k novému motocyklu řady Sportster až 32.000 Kč!

Závěr moto sezóny s Harley-Davidson. Získejte k novému motocyklu řady Sportster až 32.000 Kč!

PROGRAM SPORTSTER VOUCHER

Motocykl řady Sportster – voucher na 883 a 1 200 eur – kampaň k 60. výročí řady

Prožijte díky Harley-Davidson stylový závěr letošní moto sezóny, změňte sen o ikonickém motocyklu ve vlastní garáži ve skutečnost a přijďte si do nejbližšího dealerství značky pro dárek v hodnotě až 32 000 Kč! Harley-Davidson aktuálně startuje svoji podzimní kampaň Sportster voucher, u příležitosti letošního 60. výročí řady Sportster, kdy k nákupu jakéhokoli motocyklu této řady rozdá ještě speciální vouchery v hodnotě 883 eur nebo 1 200 eur, dle obsahu zvoleného modelu. Letošní motocyklová sezóna ještě neřekla své poslední slovo! Využijte jedinečné šance zakončit ji v tom nejlepším stylu, na zbrusu novém stroji nejdéle vyráběné řady Harley-Davidson, k němuž získáte v přepočtu až 32 000 Kč.

 

Motocykly řady Sportster slaví v letošním roce své 60. výročí existence a jsou vůbec nejdéle vyráběnou motocyklovou řadou značky. Právě u příležitosti tohoto výročí spouští Harley-Davidson svoji podzimní kampaň, v rámci které připravil, při pořízení libovolného modelu této řady, vouchery v hodnotě 883 eur a 1 200 eur, tedy v přepočtu zhruba od 23 000 Kč do 32 000 Kč. Vouchery je možné využít do konce letošního roku na jakýkoli nákup ve všech autorizovaných dealerství značky a pořídit si za ně originální výbavu. Od helmy, přes bundu a rukavice až třeba k doplňkům či dílům nebo stylovým kouskům z kolekcí oblečení MotorClothes.„Jsme rádi, že můžeme zákazníkům v roce, kdy slaví naše nejpopulárnější řada Sportster své kulaté výročí, nabídnout speciální limitovanou akci spjatou právě s těmito stroji. Přicházíme tak s kampaní Sportster voucher, kdy chceme díky voucherům zákazníkům umožnit si k motocyklu vybrat v našich autorizovaných dealerstvích originální výbavu či doplňky, kterou sami preferují. Navíc hodnota voucherů tematicky odpovídá právě objemu zvoleného motocyklu a je velmi atraktivní,“ říká Michal Fric, Marketing Manager H-D pro střední a východní Evropu.  

Ideální způsob, jak završit letošní moto sezónu a naplno si užít poslední hezké dny ve znamení svobody a nespoutanosti – v sedle nového motocyklu řady Sportster, se stylovou výbavou zdarma díky Sportster voucheru.

Bližší informace o programu Sportster voucher naleznete na www.harley-davidson.cz nebo v jednotlivých dealerstvích Harley-Davidson po celé ČR.Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.