Zatočte s tmavými kruhy a váčky pod očima

Zatočte s tmavými kruhy a váčky pod očima

Zatočte s tmavými kruhy a váčky pod očima

Opuchlá víčka, otoky nebo černé kruhy pod očima. Každý z těchto nežádoucích efektů na obličeji má svoji příčinu a všechny jsou mezi ženami i muži stejně nepopulární. Dědičnost je jednou z nejčastějších příčin vzniku otoků pod očima. Rovněž věk hraje velkou roli při vzniku tmavých kruhů pod očima, s přibývajícím věkem totiž ztrácí vaše pokožka elasticitu a ztenčuje se. Dalším z aspektů tvorby tmavých kruhů a váčků pod očima je životní styl. Pokud kouříte a odbýváte se slaným jídlem z restaurací nebo fast foodů, na vašich očích to bude jednoznačně vidět. Dále to je nedostatek spánku a samozřejmě správná hydratace pleti. Tmavé kruhy a otoky pod očima dokážou spolehlivě otrávit ranní pohled do zrcadla. Vypadáte unaveně, i když jste spali deset hodin? Pak je na čase říct „pytlům“ pod očima sbohem! Poradíme jak na to díky přípravkům Fytofontana Stem Cells z kategorie péče o oční okolí, které obsahují výjimečnou kombinaci účinných látek obnovující pokožku a urychlující její regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se vypíná, oční váčky a kruhy pod očima se zmírňují.

Fytofontana Stem Cells EyeBag obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Kmenové buňky a peptidy při kontaktu s pokožkou postupně obnovují pleť a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální. Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Vzhled oteklých váčků, naplněných vodou a tukem, se tak viditelně snižuje. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 574 Kč, balení 15 ml.

Fytofontana Stem Cells EyeDark, určený na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí, vám poskytne dokonalou péči proti tmavým kruhům. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy a viditelné znaky stárnutí redukují. V přípravku jsou zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, snižují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí. Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. K dostání na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 574 Kč, balení 15 ml.

Více na www.f-stemcells.cz nebo facebook.com/kouzlo.krasy

Herb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“

Exkluzivní balení kosmetiky řady Fytofontana Stem Cells získalo ocenění Obal roku 2014. V kategorii Kosmetika byl oceněn jeden exponát a to krabička na kosmetiku Fytofontana Stem Cells s vložkou – jednu velikost je možno použít díky dvěma vložkám pro pět různých velikostí a typů kosmetiky. Oceněný obal vyrábí tiskárna TOP TISK