Zapékací a skladovací mísy pro každou domácnost

Zapékací a skladovací mísy pro každou domácnost

Zapékací a skladovací mísy pro každou domácnost

 Pečení, skladování, převoz i servírování v jediné nádobě

 

Internetový obchod www.luxurytable.cz vždy sleduje nejnovější módní trendy a přináší novinky z oblasti stolování. Dnes představuje praktickou řadu Gourmet Cucina od značky Zwiesel. Tato německá značka je vždy zárukou kvality a kolekce Gourmet Cucina je toho důkazem. Skleněné nádoby jsou vyrobené z ohnivzdorného skla. Všechny jsou určeny k zapékání, ohřevu i skladování.


 

Jsou tedy ideální na zapékané těstoviny, zeleninu nebo brambory. Skvěle se hodí i na různá pečená masa – např. žebra nebo drůbež. Nádoby jsou dostupné v různých velikostech od 550 ml až po 1600 ml, vybere si tedy větší rodina i jednotlivci. Značka Zwiesel spolu s těmito nádobami nabízí ještě model Gourmet Cucina – zapékací a servírovací podnos. Ten obsahuje plechovou upínací obrubu na pečení dortů a plastové víko pro snadnou přepravu.

 

Je tedy ideálním společníkem např. na víkendové cesty na rodinné oslavy. Dort upečete v plechové obrubě přímo na skleněném podnose, obrubu po upečení sundáte, dort nazdobíte a přiklopíte plastovým víkem. Takto už ho můžete skladovat v lednici, ve spíži nebo s ním cestovat. Víko je totiž k podnosu pevně připojené upínacími sponkami, takže hotový dort převezete bez porušení. Největší výhodou tohoto podnosu je, že nepotřebujete mnoho různého nádobí, ale vystačíte si s touto šikovnou sadou.

Dalším skvělým pomocníkem je Cucina silikonové víko, které zároveň může sloužit jako podložka pod hrnec. Po stisknutí a vytlačení vzduchu vytvoříte vakuum, což je ideální prostředí na ochranu potravin.

 

Všechny novinky značky Zwiesel Kristallglas jsou k dostání na stránkách www.luxurytable.cz a v kamenné prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Najdete zde i zboží dalších luxusních značek, které se specializují na krásné stolování.