Zakázané uvolnění: Michal Hrůza s Hankou Vágnerovou  na ledě

Zakázané uvolnění: Michal Hrůza s Hankou Vágnerovou na ledě

Zakázané uvolnění: Michal Hrůza s Hankou Vágnerovou na ledě

Michal Hrůza na bruslích a Hanka Vágnerová s hokejkou...i to lze zahlédnout v klipu k novému Michalovu singlu „Zakázané uvolnění" 

Stále úspěšnější skladatel, zpěvák a frontman Michal Hrůza, který stojí za víc jak dvacítkou známých a často již zlidovělých hitů, se v posledních letech stává díky své poetice i vyhledávaným autorem filmové a televizní produkce. Jeho aktuální singl „Zakázané uvolnění“, který se objeví na chystané desce Den (vychází 16/5/2014), je zároveň titulní písní nového stejnojmeného filmu režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Kolečka (premiéra 5/6/2014)

"Zakázané uvolnění je výraz z hokeje i ze života. Mám radost, že jsem mohl udělat písničku pro film a zahrát si v klipu, i když jsem tam trochu v postavení mimo hru..., " zaznělo Michala Hrůzy. Videoklip k filmové novince a singlu „Zakázané uvolnění“ vznikl během noci na osamoceném hokejovém stadionu. Role hokejového rozhodčího se ujal Michal Hrůza a hokejek se statečně chopily charismatické herečky Hana Vágnerová a Zuzana Stavná.

„Film Zakázané uvolnění je o dost necitlivém souboji citlivých ženských bytostí. Klip k písni Michala Hrůzy to myslím dost výmluvně vyjadřuje. Myslím, že chlap by se někdy radši na ledě postavil proti Zdeno Chárovi než rozzuřeným jemným dívkám,“ uvedl Petr Kolečko. 

Za scénářem a námětem videoklipu stojí režisér Jakub Štáfek, zpěvák Michal Hrůza a producent Daniel Strejc. Kamery se ujal Jan J. Filip. Producentem klipu je love.FRAME - Daniel Strejc, Vojtěch Frič.

Zakázané uvolnění je hořká komedie o tak trochu nepovedeném únosu nevěsty,  jednoho z nejlepších současných scénaristů Petra Kolečka, která vznikla na motivy divadelní hry, jež  vyprodává sály už řadu let.

 

 Michal Hrůza – Zakázané uvolnění – YouTube

http://www.michalhruza.cz/

https://www.facebook.com/michalhruza

 iTunes pre-order alba DEN s okamžitou možností stažení singlu ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ - https://itun.es/cz/WjHGZ
Fotografie Michala Hrůzy (© Igor Zacharov/Universal Music)