Začni den po svém

Začni den po svém

Začni den po svém

Začni den po svém – s Nutella pomazánkou!

Rána každý z nás prožívá trochu jinak. Někdo je ranní ptáče, jiného z postele nedostane ani budík. Jak by mělo vypadat ideální ráno? Nutella přichází s novou kampaní Začni den po svém, během níž můžou milovníci lískooříškové pomazánky s kakaem od 16. září do 30. října vyhrát v České republice i na Slovensku pohodlný sedací pytel Fatboy, nebo originální toaster Nutella, stačí jen, aby kreativně popsali svůj začátek dne.

 

Nová kampaň značky Nutella – Začni den po svém – umožňuje všem milovníkům lískooříškové pomazánky s kakaem projevit svou kreativitu a vyhrát zajímavé, originální ceny s logem jejich oblíbené pochoutky. A jak celá soutěž vlastně probíhá? Stačí si během 45 soutěžních dnů v České republice nebo na Slovensku zakoupit minimálně dva produkty značky Nutella libovolného balení, zaregistrovat se na webové stránce www.nutella.cz/sk, prokázat zde nákup produktů pro zpětnou kontrolu a vložit svou nápaditou odpověď na otázku – Jak podle tebe vypadá ideální ráno? Pak už jen postačí napjatě počkat na výsledek.

Každý den porota posoudí kreativitu odpovědí a vybere šest výherců. Denně tak jeden ze soutěžících s nejlepší odpovědí získá pohodlný sedací pytel Fatboy a 5 dalších výherců originální toaster s logem Nutella. Svou oblíbenou pochoutku ve sklenici si pak všichni výherci mohou nově vychutnat v pohodlí získaného Fatboye, nebo na křupavém toastu z nového toasteru.

 

„Každý máme nějaký svůj ranní rituál, řekli jsme si proto, že by bylo zajímavé nechat promluvit naše zákazníky a umožnit jim kreativně vyjádřit, jak oni začínají svůj den a jak vypadá jejich ráno. Pro ty nejlepší odpovědi jsme si pak připravili zajímavé ceny, které určitě potěší všechny příznivce lískooříškové pomazánky s kakaem Nutella,“ dodala Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Více informací na www.nutella.cz/sk