Začínám se nudit!

Začínám se nudit!

Začínám se nudit!

Ani se mi nechce věřit, že jsem v Čechách už tři týdny, ale asi to tak bude. Myslim, že dějství toho prvního mě úplně minulo, zatímco jsem se snažila vyspat a zahřát. Časovej posun mám naštěstí dávno srovnanej, jenom to počasí mě pořád nebaví, je hrozně omezující. V LA se můj život v podstatě odehrával venku, ale tady mám ten venek nějak raději z okna. I když je fakt, že první sníh po pár letech mě celkem nadchnul, a tak jsme s kamarádkou, která taky právě prochází pubertou, vyrazily do ulic, podívat se na tu kalamitu zblízka.

V první řadě se ale pořád nemůžu nabažit společnosti mých nejbližších, které jsem tak dlouho vídala jen přes videohovory. Je super mít je všechny zase ve svém každodenním životě, na druhou stranu už to jsou tři týdny a já se pomalu ale jistě začínám nudit. A protože jsem se rozhodla v Čechách nějakou chvíli zůstat, začala jsem hledat novou zábavu. Teď se teda momentálně bavim pohledem na mou spící sestru, kterou zmohlo cestování z Londýna, tedy celá hodina a půl v letadle! Mně se zdá roztomilá, ale věřim, že by mě zabila, kdybych se s veřejností podělila o její fotku, takže jdeme dál. 

Aby to zase nevypadalo, že jsem celou tu dobu nedělala vůbec nic, jdu vás vyvést z omylu. Mám za sebou focení pro butik s luxusní módou, který se jmenuje Arabella Fashion a obléká řadu zajímavých celebrit. Pokyny typu: "narovnat, úsměv, ruka a tak dále se ozývaly zpoza fotoaparátu od dcery naší přední herečky Evy Holubové, Karolíny. Ta teď naše zdokumentované společně strávené odpoledne zpracovává v Anglii, kde studuje. Taky jsem zvládla udělat celkem dost redakční práce, sehnala jsem si osobního trenéra, se kterym už jsme skoro začali cvičit a po jednom náročném víkendu jsem potřebovala relaxační masáž. Ty paparazzi jsou všude, to je hrozný.

Náročné období, v tom nejlepším slova smyslu, mám ale právě před sebou. Dostala jsem nabídku být součástí nového projektu, o kterém se už brzy dozvíte více. Pravděpodobně budu potřebovat vaši pomoc, takže se brzo vraťte, já už jsem zpět ;-)