Začíná předprodej vstupenek na festival RfP!

Začíná předprodej vstupenek na festival RfP!

Začíná předprodej vstupenek na festival RfP!

Tak přesně za měsíc už budou na festival Rock for People najíždět kapely jako MANU CHAO LA VENTURA nebo BIFFY CLYRO, které vystoupí první festivalový den - 3. července.

 

V tu dobu už ale budou mít tisíce fans a desítky kapel za sebou Večírek pro nedočkavé, který proběhne 2. července. A před sebou tři dny toho nejlepšího z mamutích hudebních akcí i vyprofilovaných showcasových přehlídek z celého světa. Návštěvníci Festivalparku v Hradci Králové budou moci vybírat z pestrého menu o více než 200 položkách.

Vedle zmíněných headlinerů pod kotlem přitopí legendární zakladatelé ska MADNESS. Před pár dny zahájené a okamžitě fantasticky přijaté halové turné na RfP v open air podobě završí LUCIE. Svá kouzla na Rock for People předvedou elektroničtí mágové CHASE & STATUS a NETSKY LIVE. Mladší publikum dost možná zanechá hlasivky na koncertě TOMA ODELLA, novozélandských THE NAKED AND FAMOUS nebo energických BLOOD RED SHOES. Dále zahrají ikoničtí spoluzakladatelé stylu grunge, američtí THE AFGHAN WHIGS nebo stále sociálně vyhranění ASIAN DUB FOUNDATION. Z plejády očekávaných zážitků vystupuje už nyní do popředí hvězda akčních filmů STEVEN SEAGAL, jenž se na RfP představí se svou formací coby ceněný bluesman.

 

Hudební lahůdky z ranku showcase kapel bude možné vybírat na ZOOT Showcase Stage, kde se představí formace postupně pronikající na výsluní. Mezi takové patří například nizozemští indie rockeři KENSINGTON, skvělá dánská rapperka LUCY LOVE, dámské hard-rockové duo DEAP VALLY, angličtí future-skáčkaři LAZYTALK, dryáčničtí Skotové HOLY ESQUE, indie minimalisté BALTHAZAR, kteří se již dvakrát s úspěchem představili v Lucerna Music Baru – například před Editors, anebo stále obletovanější caveovští odchovanci MONEY FOR ROPE.

 

Vstupenky v ceně 1 490 Kč lze zakoupit na www.ticketsforpeople.cz, ale pozor z této edice zbývají poslední stovky kusů vstupenek! Po vyprodání stoupne cena lístků na 1 650 Kč. V prodeji jsou již také jednodenní vstupenky či vstupenky na Večírek. Více informací na www.rockforpeople.cz.