Zabij mě znovu - Vydavatelství Mladá fronta vydává celosvětový bestseller

Zabij mě znovu - Vydavatelství Mladá fronta vydává celosvětový bestseller

Zabij mě znovu - Vydavatelství Mladá fronta vydává celosvětový bestseller

Vydavatelství Mladá fronta vydává celosvětový bestseller Zabij mě znovu

Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází bestseller Zabij mě znovu od světoznámé autorky krimi románů Rachel Abbottové, která se stala 14. nejprodávanější spisovatelskou za posledních pět let.

 

Rachel Abbottová se podle žebříčku nejprodávanějších e-knih Amazonu stala nejpopulárnějším autorem ve Velké Británii. Celosvětově bylo doposud prodáno přes 1,8 milionu výtisků. U nás vychází autorčina již čtvrtá kniha. Ke knize Zabij mě znovu vyjde také ve spolupráci s vydavatelstvím Audiotéka e-book. Knihu čte televizní herečka a členka Divadla na Vinohradech Simona Postlerová. Audiokniha je kompletní a má celkovou stopáž 11 h. 50 min. Cena audioknihy je 249 Kč.

Ukázka z audioknihy: https://soundcloud.com/audioteka_cz_sk/ukazka-z-audioknihy-zabij-me-znovu
Více informací o knize naleznete: http://www.kniha.cz/zabij-me-znovu/

Anotace
Rachel Abbottová
Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že pro její rodinu je to krok správným směrem. Děti si zvyknou brzy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Jednou večer přijde Maggie z práce domů a zažije šok. Duncan zmizel a nechal jejich děti samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl odejít a proč. Není však jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, Maggie si uvědomí, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je opravdu tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila - brzy zemře další žena a možná to bude ona sama.

299 Kč | pevná bez přebalu lesklá| 304 stran | rozměry 140 x 210