Wohnout má Svatozář

Wohnout má Svatozář

Wohnout má Svatozář

Wohnout má Svatozář a začíná výroční tour

Skupina Wohnout v pátek vydává nové CD/DVD Sladkých dvacet na Vyžlovce. Jedná se o live záznam z vydařeného letního koncertu na koupališti Vyžlovka. Skupina zároveň zahajuje druhou část výročního turné po kulturních domech, kam si vozí vlastní světelný a zvukový aparát a scénu. Jako ochutnávku z nového nosiče nyní představuje live videoklip k písni „Svatozář“ z posledního řadového alba. Skladbu můžete slyšet v netradiční podobě s houslemi v podání Vojty Lavičky.

 

Krom videoklipu vystoupí Vojta jako host na velkém pražském koncertě v Malé sportovní hale 16. listopadu, kde si s Wohnouty zazpívají i Eva Pilarová nebo Spejbl a Hurvínek.

 

„Žádný pražský koncert není běžný. Nejsem Pražák, ale žiju tady, takže je to domácí koncert. Navíc přijde celá rodina… ale i kdybych koncert celý pokazil, tak mi nikdo neřekne půl slova,“ komentuje tuto výjimečnou zastávku šňůry bubeník Zdeněk Steiner.

 

Kapela slibuje dlouhý playlist a scénu, která bude postavena pouze pro tuto příležitost. V roli předskokanů se objeví kapela Th!s, ve které hraje Vojta Kotek. Právě on je zároveň režisérem klipu Svatozář.